Meghan Markle (41 l.) nie zwalnia tempa. Tym bardziej, że można wykorzystać mocny akcent, jakim jest zbliżająca się wielkimi krokami koronacja jej teścia. Ta będzie miała miejsce 6. maja. W związku z tym (a może data ogłoszenia newsa jest przypadkowa?), Meghan Markle podpisała właśnie kontrakt z hollywoodzką agencją WME (William Morris Endeavor). A przecież niedawno mówiono dosłownie wszędzie, że księżna Sussex nie chce zwracać na siebie uwagi i chce pozostać w cieniu…

Meghan Markle zadebiutowała w nowej fryzurze

Jednak jak donoszą źródła, nie ma zamiaru wracać do aktorstwa, przynajmniej w najbliższym czasie. Globalna agencja WME ogłosiła tę wiadomość w czwartek wieczorem za pośrednictwem Twittera i Instagrama, udostępniając zdjęcie roześmianej księżnej Sussex.

Mamy zaszczyt ogłosić, że WME reprezentuje teraz Meghan, księżną Sussex we wszystkich obszarach, brzmiał podpis.

Meghan Markle w agencji talentów

Agencja będzie koncentrować się na budowaniu jej przedsięwzięć biznesowych w wielu aspektach agencji i jej szerszym ekosystemie, w tym w produkcji filmowej i telewizyjnej, partnerstwach z markami i nie tylko, brzmi oficjalne oświadczenie WME.

Ponadto agencja będzie podobno również reprezentować fundację Meghan i Harry’ego „Archewell”. Jej zespół z ramienia WME będzie obejmował dyrektora generalnego WME, Ariego Emanuela, a także Brada Slatera i Jill Smoller, która jest przyjaciółką Markle i Sereny Williams.

Meghan zostaje w USA przez Kate, „Dziękujemy jej z całego serca”

Pomimo zaproszenia do udziału w koronacji króla Karola III wraz z księciem mama dwójki dzieci postanowiła zostać w Kalifornii, ponieważ pamiętny dzień przypada w 4. urodziny jej najstarszego syna Archiego, „Nie było mowy, żeby Meghan przegapiła urodziny syna”, wyznał informator.