Meghan Markle (37 l.) szykuje się do narodzin pierwszego dziecka. Informatorzy People donoszą, że przyszła mama bardzo pilnuje składu wszystkim kosmetyków i środków czystości, które pojawiają się w domu. Planuje też przyszłe menu bobasa!

Meghan Markle dba, by w jej domu nie było chemii

Meghan Markle od wielu lat prowadzi zdrowy tryb życia. Pilnuje diety, jest na bieżąco z nowinkami żywieniowymi. Po wyjściu za maż za księcia Harry’ego zaszczepiła mężowi te nawyki.

Meghan Markle jest wściekła na Elżbietę II. Nie zgodziła się na jej ABSURDALNĄ prośbę

Teraz, na krótko przed porodem, Meghan rygorystycznie patrzy nie tylko na to, co pojawia się na jej talerzu, ale i na wszystkie kosmetyki oraz środki czystości, jakie pojawiają się w jej domu.

Meghan pilnuje, by wszystkie produkty były naturalne, nie zawierały szkodliwych dodatków chemicznych. 37-letnia księżna sprawdza dokładnie producentów i składy produktów. Nie ma mowy, przy jej oku umknęły tak newralgiczne informacje, jak zawartość parabenów czy SLS-ów w szamponach!

Meghan Markle i książę Harry wyprowadzają się. Nie mogą już znieść towarzystwa Kate Middleton?

Utrzymanie czystości w domu to punkt honoru każdej pani domu – również Meghan. Ona jednak nie użyje do toalety popularnego środka – wyszuka biodegradowalny, bezpieczny dla środowiska i domowników łagodny produkt.

Pokój dziecka Meghan Markle – wszystko naturalne!

Jak już pisaliśmy, Meghan zadbała, by pokój dziecka, które już niedługo przyjdzie na świat, został odpowiednio przygotowany. DO malowania użyto ekologicznych farb, a meble, któtre w nim stanęły, zostały wykonane bez użycia toksycznego kleju.

Meghan Markle będzie sama gotować posiłki dla dziecka

Nowe informacje mówią także o tym, ze Meghan planuje sama gotować obiadki dla dziecka. Nie chce podawać mu papek ze słoiczków. Stawia na naturalne, robione w domu przeciery.

Meghan Markle po raz kolejny udowodniła, że nie da się z nią wytrzymać?

Myślicie, że maluch będzie miał własnego kucharza? My jesteśmy w stanie w to uwierzyć.

 

Meghan Markle Meghan Markle
Meghan Markle