Meghan Markle (42 l.) dokonała jednej poważnej zmiany w swoim makijażu, a wyraźna zmiana była zauważalnie widoczna podczas jej ostatniej podróży do Kanady z mężem, księciem Harrym (39 l.).

Meghan Markle i jej zimowy styl. Co miała na sobie w śnieżnym Vancouver?

Państwo Sussex niedawno udali się z Montecito w Kalifornii do Kanady, aby wziąć udział w obchodach „Invictus Games Vancouver Whistler 2025 One Year to Go”. Na wyjeździe do Brytyjskiej Kolumbii para kilkakrotnie spotykała się z uczestnikami igrzysk, trenerami i fanami. Wszystkie oczy zwrócone były na kontrowersyjną parkę.

Meghan Markle i jej nowy look

Meghan Markle od lat nosi ten sam makijaż, który składa się z delikatnego makijażu i naturalnych piegów. Jednak podczas podróży do Kanady Meghan Markle miała zauważalnie pełniejsze brwi – co przez ostatnie kilka miesięcy stopniowo wprowadzała do swojego makijażu. Brwi Meghan zagęściły się prawdopodobnie za pomocą makijażu.

Meghan Markle z małżonkiem ZNÓW znieważyli zmarłą królową

Meghan Markle, jak i większość kobiet na świecie zdaje sobie sprawę, jaką siłę mają brwi, że twarz mimo delikatnego makijażu wygląda bardziej wyraziście.

Gwiazda serialu „Suits” pojawiła się ostatnio na oficjalnej kolacji „Invictus Games Vancouver Whistler 2025 One Year to Go” w zielonej sukience Grety Constantine. Jednak najmocniejszym elementem tego looku były grube, czarne brwi. Jak oceniacie tę zmianę?

Zagłosuj w naszej sondzie!

Sonda

poll-violet