Meghan Markle (42 l.) nie chce mieć nic do czynienia z brytyjską rodziną królewską, ale dla własnego biznesu nie ma zamiaru rezygnować z dobrodziejstw bycia księżną Sussex. Mimo, że obiecali zmarłej królowej Elżbiecie II, że nie będą używać swoich królewskich tytułów, właśnie ogłosili nowy – „królewski” projekt. Światowe media potępiają Sussexów za korzystanie z rodzinnej spuścizny.

Szczęśliwa Meghan Markle sfotografowana w drodze do księcia Harry’ego

Markle (42 l.) i Harry (39 l.) zostali w tym tygodniu ostro skrytykowani, gdy ujawniono, że ich dawne strony internetowe, Sussexroyal.com i Archewell.com, będą teraz przekierowywane na Sussex.com.

Jest powód, dla którego pracuję z Ryanem i utalentowanym zespołem z Article od dziesięciu lat: ich dbałość o szczegóły, kreatywność i troska oraz przemyślane podejście do projektowania, a także do doświadczenia użytkownika, powiedziała księżna Sussex w oświadczeniu na stronie internetowej Article.

Meghan Markle i księżna Sussex

Nowa strona internetowa pary, która ostentacyjnie korzysta z korzeni księcia Harry’ego, ma pomóc w promowaniu „filantropijnych przedsięwzięć” Harry’ego i Meghan. Strona zawiera ich tytuły królewskie i herby, co zdenerwowało fanów rodziny królewskiej, ponieważ oboje opuścili rodzinę królewską wiele lat temu. A od tamtej pory działają na złe imię brytyjskich arystokratów.

Książę Filip i jego przezwisko dla Meghan Markle

Porzucili swoje obowiązki wobec naszego kraju, obrazili nasz naród i historię, wyśmiewali nasze tradycje i podkopywali dołki pod naszą monarchią. Tupet, żeby dalej pasożytować na tym tytule!, brzmi jeden z komentarzy.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: