Meghan Markle (36 l.) ma przed sobą długą drogę nauki dworskich zwyczajów i etykiety. Niestety, wchodząc do rodziny królewskiej aktorka decyduje się na funkcjonowanie w świecie przesyconym przepisami, wskazówkami i zakazami.

Meghan Markle podczas oficjalnych zaręczyn zaliczyła dużą… WPADKĘ?

Początki są trudne, o czym narzeczona księcia Harry’ego mogła się przekonać wkrótce po oficjalnym ogłoszeniu zaręczyn. Media brytyjskie wytknęły wtedy gwieździe, że podczas oficjalnej prezentacji pokazała się… bez rajstop.

Takie faux pas nie uszłoby na sucho żadnej księżnej – królowa Elżbieta wymaga bowiem, by oficjalne uroczystości – bez względu na pogodę – celebrowały z zakrytymi nogami.

Ale rajstopy to nie wszystko. Teraz brytyjskie media dyskutują na temat następnego potknięcia Meghan. Chodzi o jej piątkowe wystąpienie u boku księcia Harry’ego. Meghan miała ze sobą dość dużą torebkę do ręki – z taką nigdy nie spotkacie na przykład księżnej Kate.

Pierścionek zaręczynowy Meghan Markle od księcia Harry’ego jest SZCZEGÓLNY

Dlaczego? Otóż kobiety z rodziny królewskiej wybierając małe torebki, kopertówki dystansują się wobec otoczenia. Trzymając małą torebeczkę w dwóch rękach nie muszą podawać rąk przypadkowym osobom.

Torebka szkockiej marki Strathberry, z którą pokazała się Meghan Markle, zniknęła ze sklepów internetowych w błyskawicznym tempie – przyszła księżna zrobiła marce niesamowitą reklamę

Meghan Markle ZNÓW złamała dworską etykietę (ZDJĘCIA)

Meghan tymczasem rozdawała uściski na prawo i lewo. Ciekawe, czy to efekt niewiedzy, czy może celowe pokazanie swojego swojego podejścia do etykiety?

Tak czy inaczej Meghan z pewnością już wkrótce będzie musiała zaakceptować i wdrożyć obowiązujące zasady. Na razie nie jest księżną. W maju wszystko się zmieni i wątpliwe, by królowa tolerowała takie odstępstwa od normy.

Meghan Markle ZNÓW złamała dworską etykietę (ZDJĘCIA)

Meghan Markle ZNÓW złamała dworską etykietę (ZDJĘCIA)

Meghan Markle ZNÓW złamała dworską etykietę (ZDJĘCIA)