Meghan Markle (38 l.) wraz z całą rodziną wybiera się do Południowej Afryki na królewską trasę objazdową. Księżna planuje przywieźć ze sobą prezenty dla najbardziej potrzebujących dzieci. Markle z pewnością dokładnie zaplanowała każde poczynanie, tak by wypaść podczas pełnienia książęcych obowiązków jak najlepiej.

OMG! Oto, czego Meghan Markle musiała się nauczyć przed spotkaniem z Królową

Meghan Markle obdaruje dzieci w Afryce rzeczami należącymi do małego Archi’ego

Jak podało The Telegraph księżna Sussex, w podróż zabiera kolorowanki, kredki i niektóre ubrania należące do małego Archie’goMeghan i książę Harry spędzą 10 dni w oficjalnej podróży po Afryce. Markle ma nadzieję w swoich przemówieniach skupić się na pomocy kobietom i dzieciom. Księżna dokładnie zaplanowała każdy swój ruch, tak by zminimalizować możliwość zaliczenia wpadki.

Spekuluje się, że księżna prosiła o porady, dotyczące tego, co może zabrać ze sobą, aby zrobić natychmiastowe wrażenie na osobach, z którymi zamierza się spotkać. Po wspólnych, publicznych wystąpieniach w Kapsztadzie, Meghan ma zostać w Johannesburgu razem z Archie’m, podczas gdy książę Harry pojedzie do Botswany, Angoli i Malawi. Oficjalne podróże każdej z królewskich par budzą ogromne emocje wśród fanów rodziny królewskiej. Przygotowania zaczynają się z dużym wyprzedzeniem, a każdy szczegół podróży dopracowany jest do perfekcji. Markle zależy, by zaprezentować się z jak najlepszej strony.

Plan podróży królewskiej pary po Afryce

Książę Harry podąży śladami księżnej Diany, koncentrując się na minach lądowych i zwiększeniu świadomości dotyczącej HIV, podczas gdy Meghan podkreśli bezpieczeństwo kobiet i ich edukację.

Podróż odbywa się zaledwie kilka dni po tym, jak Meghan i Harry polecieli do Rzymu na wystawny ślub projektantki mody Mishy Nonoo.

Podczas gdy członkowie rodziny królewskiej zwykle unikają angażowania się w politykę krajów, które odwiedzają, źródła twierdzą, że Meghan wraz z Księciem Harrym będą wypowiadać się na temat przemocy. Będzie to pierwsza zagraniczna wycieczka, którą rodzina Sussex odbędzie jako trójka, a książę Harry mówi, że nie może się doczekać, by podzielić się swoim – jak to nazywa „drugim domem”- w Południowej Afryce, razem z żoną i synem.

Jak myślicie, Księżna Meghan zostanie ciepło przywitana?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Urodzinowy post Meghan Markle na Instagramie z życzeniami dla księcia Harry’ego odszyfrowany przez psychologa gwiazd

Książę Harry świętuje 35 urodziny. Meghan Markle napisała wzruszające życzenia i opublikowała nigdy wcześniej nie widziane zdjęcie syna

TYLE trzeba zapłacić za ubrania z kolekcji Meghan Markle. PRZESADA czy normalna cena?

Meghan Markle

Książę Harry w towarzystwie żony Meghan Markle opuszczają mecz tenisa. Fot.Forum/BACKGRID USA.

Meghan Markle, Księżna Sussex zauważona przez fotoreporterów na meczu tenisa, w którym gra Sereny Williams kontra Bianca Andreescu na US Open. Fot.FORUM/Backgrid USA

Meghan Markle Książę Harry

Chrzest Święty syna Księżnej Meghan i Księcia Harry’ego, Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Fot.FORUM/Mega Agency.

Książę Harry, wraz z Księżna Sussex- Meghan Markle oraz synem Archie’m. Książęca para zaprezentowała światu nowo narodzonego syna po raz pierwszy. Fot.Forum/MegaAgency.