Para książęca Sussex w towarzystwie ich małego synka, Archiego, wylądowała w Kapsztadzie w Południowej Afryce w poniedziałek. Oficjalna wizyta potrwa 10 dni i obejmuje cztery kraje afrykańskie.

Meghan i Harry w Afryce

Para książęca Sussex w Afryce. Meghan tańczy z dziećmi i przytula z Harrym (ZDJĘCIA)

Meghan i Harry po wizycie z najgroźniejszej dzielnicy miasta – Nyanga, odwiedzili Muzeum Szóstego Dystryktu, aby dowiedzieć się o społeczności przymusowo przeniesionych w czasach apartheidu. Dzielnica „Six”, dawna dzielnica śródmieścia w portowym mieście Kapsztad, była przez ponad 100 lat domem dla uwolnionych niewolników, rzemieślników, imigrantów, kupców i społeczności Cape Malay. Różne wspólnoty i rasy żyły obok siebie, a dzielnica stała się znana z tętniącej życiem kultury, muzyki i żywności, aż do 1966 r., kiedy rząd ogłosił, że jest wyłącznie obszarem dla białych ludzi, a ponad 60 000 osób zostało zmuszonych do wyjazdu.

Księżna na to spotkanie zmieniła sukienkę biało-czarną na błękitną z zawiniętą w kokardkę paskiem wokół talii. Po raz kolejny zaskoczyła media! Księżna miała na sobie tę samą kreację podczas trasy królewskiej w Australii, Fidżi i Nowej Zelandii. Zmieniła również fryzurę, z niskiego kucyka do luźnych, sprężystych fal.

Patrick J. Adams opublikował mnóstwo STARYCH zdjęć Meghan Markle – niektóre są bardzo ODWAŻNE

Forum, Backgrid UK

Forum, Backgrid UK

Forum, Backgrid UK

 

Forum, Backgrid UK