Księżna Meghan, książę Harry wraz z synem udali się w podróż do Afryki Południowej – w ramach ich działalności charytatywnej na rzecz krajów afrykańskich.

Meghan i Harry w Afryce

Patrick J. Adams opublikował mnóstwo STARYCH zdjęć Meghan Markle – niektóre są bardzo ODWAŻNE

Już w pierwszy dzień w Kapsztadzie, para książęca Sussex zaskoczyła. Tradycyjnie podczas wizyt w innych krajach na początku wita się z najważniejszymi głowami kraju. Harry i Meghan postanowili zmienić protokół dyplomatyczny i jako pierwszy punk wycieczki obrali najgroźniejszą dzielnicę miasta „stolicę morderstw” – Nyanga. 

W przemowie księżna powiedziała, że jest z nimi „jako matka, żona, kobieta i jako kolorowa kobieta i Wasza siostra” – wtedy tłum zaczął wiwatować.

Markle zaprezentowała się w letniej sukience marki Mayamiko za 69 funtów, czyli około 340 zł. Do tego dobrała sandałki na koturnie marki Castaner (80 funtów – 400 złotych), które też uwielbia księżna Kate.

Meghan Markle zamierza oddać rzeczy należące do Archie’go afrykańskim dzieciom podczas oficjalnej podróży rodziny królewskiej

Wyjątkowo księżna na tak aktywny dzień związała włosy w kucyk, które później okazały się strzałem z dziesiątkę, bo tańczyła z lokalnymi dziećmi. Wyglądała bardzo świeżo i uroczo.

Jak Wam się podobała księżna?

OMG! Oto, czego Meghan Markle musiała się nauczyć przed spotkaniem z Królową