Kim Kardashian (42 l.) olśniewała w perłowej kreacji od Elsy Schiaparelli na czerwonym dywanie Met Gala 2023, ale fani nie mogli powstrzymać się od porównań do innego ozdobionego białymi perłami momentu z jej przeszłości: jej okładki Playboya z 2007 roku.

Zobacz wszystkie zdjęcia gwiazd z MET Gali 2023

Tak, kilkanaście lat temu Kim Kardashian pozowała ze sznurami pereł zamiast bielizny. Słynna aktualnie sesja została również pokazana w ich reality show „Z kamerą u Kardashianów”. Chociaż tym razem miała na sobie odrobinę więcej, niż na sesji do Playboy’a w sieci zawrzało.

Kim Kardashian na imprezie pod szyldem „Karl Lagerfeld: A Line of Beauty” znów pokazała, że musi być o niej głośno. I to nie tylko dlatego, że na czerwonym dywanie wpadła na swojego eks Pete’a Davidsona…

Kim Kardashian: MET, jak Playboy

Na czerwonym dywanie jednak Kim Kardashian nie wspomniała o swojej okładce Playboy’a, gdy została zaczepiona na czerwonym dywanie, zamiast tego powiedziała w rozmowie z Vogue, „Co jest bardziej niż Karl? Kultowe perły Chanel są tym, o czym zawsze myślałam, więc chciałam po prostu ociekać perłami”.

Szok! Kim Kardashian zagra w tym KULTOWYM SERIALU

Gwiazda dodała, że niektóre „prawdziwe” perły poodpadały z kreacji, ale jej córka North West grzecznie je zbierała z czerwonego dywanu.