Tego jeszcze nie było! Kim Kardashian (42 l.) zagra główną rolę w 12. sezonie kultowego serialu Ryana Murphy’ego „American Horror Story”. Jej postać została napisana specjalnie dla niej.

Kim Kardashian kupiła naszyjnik księżnej Diany za krocie

Kim jest jedną z największych i najjaśniej świecących gwiazd telewizyjnych na świecie i cieszymy się, że możemy powitać ją w rodzinie AHS […] Emma i ja jesteśmy bardzo podekscytowani”, powiedział Ryan Murphy w oświadczeniu dla The Hollywood Reporter.

Kim Kardashian dołączy do Emmy Roberts, w nowej części serii, zatytułowanej „Delicate”, opartej na powieści Danielle Valentine „Delicate Condition”.

Kim Kardashian w American Horror Story

Po ogłoszeniu Murphy’ego Kardashian udostępniła zwiastun 12. sezonu „American Horror Story” na swojej stronie na Instagramie. Klip zawiera jej imię i Emmy Roberts migające na ekranie, podczas gdy w tle można słyszeć głosy dzieci i instrumentalną wersję amerykańskiej kołysanki „Rock-a-bye Baby”.

9-letnia córka Kim Kardashian została aktorką

[Scenarzystka] Halley Feiffer napisała zabawną, stylową i ostatecznie przerażającą rolę specjalnie dla Kim, a ten sezon jest ambitny i niepodobny do niczego, co do tej pory zrobiliśmy, dodał Ryan Murphy.