MET Gala to najbardziej prestiżowe wydarzenie w świecie mody, uchodzące za swego rodzaju „Oscary”, na którym bycie zaproszonym to prawdziwy przywilej i zaszczyt. W tym roku tematem przewodnim wydarzenia organizowanego przez Annę Wintour był Karl Lagerfeld, a na imprezę przybyły prawdziwe tabuny gwiazd. Na białym dywanie pojawili się m.in Rihanna i A$AP Rocky, Kim Kardashian, Kylie Jenner, Kendall Jenner, Paris Hilton, Jared Leto, Pedro Pascal, Anna Hathaway, Donatella Versace, Cardi B, Margot Robbie, Olivia Wilda i wielu innych.

Met Gala 2023: Karaluch SKRADŁ SHOW Rihannie!

Serena Williams ogłasza drugą ciążę na MET Gali 2023

Na prestiżowej imprezie pojawiła się również 41-letnia gwiazda tenisa, Serena Williams, która zapozowała na słynnych schodach u boku męża, Alexisa Ohaniana i ogłosiła, że spodziewają się drugiego dziecka, prezentując ciążowe krągłości w sukni Gucci. Tuż przed rozpoczęciem MET Gali, Williams zdradziła radosną nowinę swoim obserwatorom na Instagramie, publikując wspólną fotkę z mężem w gotowych na prestiżowe wydarzenie stylizacjach i z podpisem:

Byłam taka podekscytowana, kiedy Anna Wintour zaprosiła naszą trójkę na Galę MET.

Serena Williams od 2017 roku jest żoną biznesmena i założyciela Reddita, Alexa Ohaniana, z którym doczekała się 5-letniej córki Olympii.

MET Gala 2023: Wielki DEBIUT Paris Hilton! Pojawiła się w butach na POTĘŻNEJ platformie (ZDJĘCIA)

IG: serenawilliams

IG: serenawilliams

IG: serenawilliams

IG: serenawilliams

IG: serenawilliams

Reuters / Forum

Reuters / Forum

pasekkozak