MET Gala to najbardziej prestiżowe wydarzenie w świecie mody, uchodzące za swego rodzaju „Oscary”, na którym bycie zaproszonym to prawdziwy przywilej i zaszczyt. W tym roku tematem przewodnim wydarzenia organizowanego przez Annę Wintour był Karl Lagerfeld, a na imprezę przybyły prawdziwe tabuny gwiazd. Na białym dywanie pojawili się m.in Rihanna i A$AP Rocky, Kim Kardashian, Kylie Jenner, Kendall Jenner, Paris Hilton, Jared Leto, Pedro Pascal, Anna Hathaway, Donatella Versace, Cardi B, Margot Robbie, Olivia Wilda i wielu innych.

MET gala 2023. Penélope Cruz to prawdziwy anioł Chanel, Nicole Kidman w sukni z 2004 roku, Emily Ratajkowski, Dua Lipa…

Rihanna i A$AP Rocky na MET Gali. Całe show skradł karaluch

I choć jak co roku, na schodach Metropolitan Museum of Arts na Manhattanie pojawiła się masa gwiazd w drogich stylizacjach, show skradł niezapowiedziany i zdecydowanie nieproszony gość, a konkretniej… karaluch, przed którym część gości uciekała w popłochu, a druga część złapała za telefony.

Owad zdecydował się uświetnić imprezę swoją obecnością i zakłócił wielkie wejście Rihanny, w jej spektakularnej sukni. Ciężarna wokalistka na białym dywanie pojawiła się jako jedna z ostatnich i zaprezentowała suknię od Valentino z rozkloszowaną spódnicą, ogromnym trenem oraz zakrywającymi ramiona i głowę wielkimi, jedwabnymi kwiatami. Stylizację uzupełniła białymi okularami przeciwsłonecznymi z doczepionymi do nich sztucznymi rzęsami i diamentową kolią. U jej boku wiernie trwał A$AP Rocky, w czarnej marynarce Gucci, szkockim kilcie pod którym miał jeansy i okularach przeciwsłonecznych.

MET Gala 2023: wygolona na zero Florence Pugh debiutuje z nową fryzurą

Reuters / Forum

Reuters / Forum

Reuters / Forum

Reuters / Forum

Reuters / Forum

Reuters / Forum

MET Gala 2023: Kim Kardashian, jak z sesji Playboy’a z 2007 roku

Tuż przed pojawieniem się RiRi na gali, uwagę wszystkich zwrócił karaluch, któremu natychmiast zaczęto robić zdjęcia i nagrywać filmiki. Udokumentowany występ robala szybko zalał media społecznościowe, a karaluch zostałby największą gwiazdą wieczoru, gdyby nie spotkanie z butem jednego z ochroniarzy.

fot. TikTok

MET Gala 2023: To właśnie Pedro Pascal skradł show

pasekkozak