Dzisiaj miał swoją premierę najnowszy odcinek popularnego programu Top Model. Dodatkowo po raz pierwszy w tym sezonie można było wygrać immunitet, którego posiadanie upoważniało wygraną osobę do bezproblemowego przejścia do następnego odcinka. Nową jurorką, specjalnie zaproszoną na panel została supermodelka Anna Jagodzińska. Sprawdźcie co wydarzyło się w najnowszym odcinku !

Denis Chmielewski odpadł celowo z Top Model. Ma już w CV kampanie wielkich marek

Szpilki nie tylko dla kobiet, ruchomy wybieg i spektakularne upadki

Pierwszą konkurencją przygotowaną przez Katarzynę Sokołowską był trening high heels, który miał sprawdzić czy uczestniczy z gracją poruszają się na obcasach. Żeby było ciekawiej panowie również mieli założyć szpilki.

W końcu zobaczą jak to jest, jak modelki na szpilkach mają trudniej od nich. Faceci w szpilkach to przekomiczna sytuacja ale kurczę mi się podobali – powiedziała Olga

Najlepiej poradził sobie Rafał, którego gracja i lekki chód wywołały zazdrość nawet wśród damskiej części uczestników programu.

Michał Piróg zaskoczył uczestników „Top Model„. Dowiedzieli się, że muszą przejść po ruchomym wybiegu. Musieli szybko zmieniać stylizacje, co było dodatkowym utrudnieniem. Do tego dochodził ogromny stres i występ przed publicznością. Nie wszyscy wykonali zadanie z łatwością. Nikola niestety ale się potknęła, tak samo jak Ania. Olga, która ma problemy z chodzeniem zaliczyła bolesny upadek, jednak szybko się podniosła. Całe zadanie wymagało maksymalnego skupienia się i panowania nad ciałem.

To był ogromny hardcore, nigdy w życiu nie doświadczyłam czegoś takiego – powiedziała Nikola, której poszło naprawdę dobrze w tej konkurencji. Patrząc na to, że w ubiegłym tygodniu była zagrożona

Upragniony immunitet wygrała Kinga, która przeszła po wybiegu najlepiej mimo, że miała chwilowy moment słabości.

Kto odpadł w 6 odcinku Top Model?

Ostatnim wyzwaniem, które miało zdecydować kto zostanie w domu modelek, a kto będzie musiał pożegnać się z programem była sesja zdjęciowa ze zwierzętami. Pojawiło się całe wiejskie zoo: koń, kogut, krowa, gęsi, kaczki, indyk czy koza. Michał ze swoimi rudymi włosami doskonale wpisał się w klimat sesji, zauroczył swoją osobą Annę Jagodzińską, która stwierdziła że jego uroda pasuje do pokazu Prady.

Narodziło się również ogromne napięcie pomiędzy Kingą a resztą uczestników. Kinga, która wygrała immunitet powiedziała na panelu, że czuje się źle odebrana przez Klaudię. Dziewczyny pokłóciły się za kulisami. Grupa obstała za Klaudią, która nie wytrzymała emocji i popłakała się. Również Nikola, która jest najmłodszą uczestniczką miała problemy. Dziewczynie z powodu dużego stresu zaczęło drętwieć ciało.

Najlepsze zdjęcie miał Dawid. Z programem niestety musiała pożegnać się Nikola, która nie była w stanie psychicznie poradzić sobie z stresem. Dziewczyna sama zrezygnowała z dalszego uczestnictwa w programie. Niestety, ale eliminacje mimo wszystko się odbyły. Drugą osobą, która została wytypowana przez jurorów do opuszczenia domu modeli została Magda, której sesja nie poszła najlepiej.

Oglądaliście najnowszy odcinek ?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jagoda Judzińska z Top Model pokazała duży ciążowy brzuszek; to już 33 tydzień

Wyemitowano odcinek Top Model z Katarzyną Warnke i jej ciążowym brzuszkiem

WOW! Uczestniczka Top Model dostała się na pokaz Fashion Weeku w Paryżu

Kinga jest dziś bezpieczna! ✨

Gepostet von Top Model TVN am Montag, 7. Oktober 2019

Kto wypadł najlepiej? 🤔

Gepostet von Top Model TVN am Montag, 7. Oktober 2019