Denis Chmielewski odpadł z wczorajszego programu Top Model. Widzowie byli w szoku, bo był jednym głównych faworytów. Joanna Krupa przyznała przed kamerami, że widziała go już w finale.

Kto odpadł z 5 odcinka Top Model?

Wybór jury zadecydował fakt, że Denis postanowił nie brać udziału w nagiej sesji. Przestraszona Joanna prosto od dentysty przyjechała do domu modeli, aby porozmawiać z uczestnikiem, ale okazał się nieugięty. Od początku istnienia programu jest zasada, że wszyscy muszą wziąć udział w rozbieranej sesji, albo odpada się z programu. Denis wiedział na co się pisze.

Nie chcę się rozebrać ze względów moralnych. Mam kuzynki, rodzinę. Moi przyjaciele z osiedla, którzy będą to oglądać… nie odpowiada mi to. Leżało mi to na sercu – tłumaczył Chmielewski.

Takiego konfliktu jeszcze nie było! Klaudia El Dursi i Kinga Wawrzyniak

Po programie w mediach społecznościowych było gorąco. Jedni internauci uważają, że wstydził się swojego ciała, a drudzy, że nie chciał dalej brać udziału w show, bo tak naprawdę jest już profesjonalnym modelem i chciał tylko się pod promować.

Wystarczy zajrzeć na profil instagramowy Chmielewskiego i wszelkie domysły rozwiane. W 2016 roku reklamował Calvina Kleina, w 2017 roku okulary Rayban. Stawał przed obiektywem sławnych fotografów z Francji i Mediolanu.