Emocje w Top Model w dalszym ciągu są podnoszone. Najnowszy odcinek programu rozpoczął się od konfliktu na linii Klaudia El Durski kontra Kinga. Nie zabrakło zaskakujących i pełnym wrażeń zadań i wyjątkowych gości specjalnych. Poznamy również Top 10, która w następnym odcinku wyleci do Izraela.

Mężczyźni w SZPILKACH, groźne upadki i sesja ze zwierzętami w najnowszym odcinku Top Model 8

Nowy uczestnik w Top Model

Michał Piróg na wstępie poinformował, że z nowym dniem do domu modelek dołącza nowa uczestniczka. Kinga Dębska, która uczestniczyła w boot campie pojawiła się w zastępstwie dla Nikoli, która z przyczyn zdrowotnych zrezygnowała w poprzednim tygodniu z dalszego udziału w modowej rywalizacji. Kolejną niespodzianką było pojawienie się Jurka Owsiaka z Świątecznej Orkiestry Wielkiej Pomocy a także modelki Cleo Ćwiek, która cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową. Uczestnicy zostali podzieleni na grupy.

Grupa Jurka Owsiaka rozmawiała na temat hejtu. Uczestnicy przekonywali przechodniów by reagować na hejt, hasłem było „hejt nam nie gra”. Druga grupa, nagrała wzruszający filmik na temat propagowania wiedzy o chorobach psychicznych. Ruda Ania otworzyła się i opowiedziała o własnym doświadczeniu na temat zmagań z depresją.

Uczestnicy jako czarne charaktery z dzieciństwa

Michał Koterski pojawił się jako wsparcie na sesji zdjęciowej. Tematem przewodnim były najczarniejsze charaktery z dzieciństwa. Zwycięzca sesji poleci na galową premierę filmu Czarownica 2 w roli głównej z piękną Angeliną Jolie. Pojawiły się takie postacie jak Diabolina, Hades z Herkulesa, Macocha z Kopciuszka, Kapitan Hak, Zła Królowa czy Urszula z Małej syrenki. Wyjątkowe zaproszenie na galową premierę zdobyła Olga, która nie ukrywała, że temat sesji wpisał się w jej klimaty. Dodatkowo okazało się, że na czerwony dywan początkująca modelka zostanie ubrana w projekt Dawida Wolińskiego.

Kto odpadł w 7 odcinku Top Model?

Dodatkowym zadaniem było nagranie 15 sekundowych klipów reklamowych. Żeby nie było za łatwo uczestnicy zostali podzieleni w pary i ubrani w rolki. W ramach wsparcia na planie pojawiła się Natasza Urbańska i Roksana Węgiel. Klaudia el Dursi i Kinga zostały przydzielone do jednej pary. Kobiety nie ukrywały niezadowolenia z tego powodu. Atmosfera została podgrzana do czerwoności. W poprzednim odcinku Kinga podczas panelu powiedziała, że Klaudia nie przywitała jej w domu modelek zbyt miło.

Ja jestem za stara na takie numery. Ja nie po to poszłam do tego programu żeby jakieś szopki robić. A ona (Kinga) mnie tak upokorzyła – powiedziała zdenerwowana Klaudia El Dursi

Dzisiaj poznaliśmy Top 10. Z programem pożegnało się dwoje uczestników. Odpadł Rafał, który niestety nie pokazał nowego oblicza. Kinga, która pojawiła się jako nowa uczestniczka, niestety ale miała za duże zaległości patrząc na resztę grupy i również musiała opuścić show. Ostatnią szansę dostał Michał.

Jak wrażenia po odcinku, oglądaliście?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Gdy startowała w Top Model przy wzroście 172 ważyła 49 kg; dziś zjada TAKIE porcje. Fani nie mogą uwierzyć

WOW! Uczestniczka Top Model dostała się na pokaz Fashion Weeku w Paryżu

Rozkochał w sobie nawet Joannę Krupę. Kim jest Denis Chmielewski z „Top Model”?