Michele Morrone wcielił się w rolę Massimo w filmie Blanki Lipińskiej „365 dni”. Laurę, jego ukochaną, zagrała Anna Maria Sieklucka. Para aktorów bardzo się zaprzyjaźniła. Fani zauważyli jednak, że Michele przestał obserwować swoją koleżankę z planu na Instagramie. Wytłumaczył, co się stało.

Uwięziony Michele Morrone podtrzymuje na duchu. Jest w samym sercu PANDEMII

Michele Morrone przestał obserwować Annę Marię Sieklucką na Instagramie

Michele Morrone szybko zyskał sporą grupę fanek w Polsce. Przystojny, włoski aktor został bardzo miło przyjęty w naszym kraju. Wiele osób życzyłoby sobie, aby związał się z Anną Marią, z którą zagrał w „365 dni”, bo na ekranie dostrzegli między nimi niezwykłą chemię. Oni jednak zapewniają, że są przyjaciółmi. Poza tym aktorka ma już partnera i jest szczęśliwie zakochana.

ZOBACZ: Anna Maria Sieklucka pokazała PARTNERA

Ostatnio fani zauważyli coś niepokojącego na Instagramie Michele. Na liście osób, których profile obserwuje, zabrakło Anny Marii Siekluckiej. Zaczęli zastanawiać się, co takiego się wydarzyło. W dzisiejszych czasach takie usuwanie się z profili w mediach społecznościowych, zazwyczaj oznacza konflikt.

Aktor wytłumaczył jednak, że zrobił to przez przypadek, gdy przeglądał profil Anny.

Chcę tylko powiedzieć, że przestałem obserwować Annę przez pomyłkę. Przeglądałem jej Instagram i przez przypadek przestałem ją obserwować. Powtarzam: To była pomyłka. Wysyłam wam dużo miłości, nawet tym, którzy obrażają mnie w bardzo niemiły sposób bez powodu.

Michele Morrone ma dwóch SYNÓW. Podobni do taty? (FOTO)

Michele powiedział, że dostał z tego powodu wiele przykrych wiadomości. Na szczęście wszystko się wyjaśniło i wygląda na to, że razem z Anną Marią nadal są w dobrych relacjach.

Michele Morrone i Anna Maria Sieklucka na konferencji filmu "365 dni"

Michele Morrone i Anna Maria Sieklucka na konferencji filmu „365 dni” fot. Podlewski/AKPA

Michele Morrone i Anna Maria Sieklucka na konferencji filmu "365 dni"

Michele Morrone i Anna Maria Sieklucka na konferencji filmu „365 dni” fot. Podlewski/AKPA

Michele Morrone i Anna Maria Sieklucka na premierze filmu "365 dni"

Michele Morrone i Anna Maria Sieklucka na premierze filmu „365 dni” fot. Baranowski/AKPA