Michele Morrone zabrał GŁOS w sprawie zdjęcia z Simone Susinną

Michele Morrone zabrał GŁOS w sprawie zdjęcia z Simone Susinną Michele Morrone zabrał GŁOS w sprawie zdjęcia z Simone Susinną

Michele Morrone dodał wczoraj zdjęcie z Simone Susinną, który wcieli się w Nacho w kontynuacji “365 dni”. Opis do fotografii oraz serduszko na jego stories sprawiło, że internauci zaczęli go pytać, czy jest gejem i dokonał coming outu.

Michele Morrone jest w związku z Simone Susinna, aktorem z „365 dni”?! Fani są zdezorientowani

Michele Morrone komentuje zdjęcie z Simone Susinna

Wczoraj w mediach społecznościowych zawrzało. Fani na Twitterze i Instagramie zastanawiali się, czy Michele Morrone nie zrobił coming outu. Pojawiło się mnóstwo artykułów na ten temat.

Aktor zabrał dzisiaj głos i zapewnił, że to było tylko zdjęcie. Przeprosił, że mógł wprowadzić w błąd fanów.

Obudziłem się i mój team dzwonił do mnie, mówiąc że pojawiło się mnóstwo artykułów, że dokonałem coming outu przez zdjęcie z Simone. Jesteśmy przyjaciółmi, jesteśmy jak bracia (…) To tylko zdjęcie, nic więcej.

To ON wcieli się w Nacho w kontynuacji „365 dni”! Kolejny przystojniak

Michele odniósł się również do opisu fotografii: “Jestem kłamcą”. Powiedział, że według niego każdy aktor jest w pewnym sensie kłamcą i to miał na myśli.

 

Morrone okazał również duże wsparcie dla społeczności LGBT. Powiedział, że zna dużo takich osób i jest z nimi całym sercem.

Bardzo wspieram LGBT, ale to było tylko normalne zdjęcie i nie zrobiliśmy coming outu.

Michele Morrone i Simone Susinna fot. Instagram
 
9 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Cześć, niedawno na Onet było o kobiecie, która zrzuciła powyżej 10 kg w dwa miesiące korzystając z diety Anusi (najlepiej wyszukać w google). Spożywała jakieś posiłki z niskim IG, stewię, błonnik oraz coś tam jeszcze dodatkowo. Jeśli ktokolwiek z was tutaj ma jakieś doświadczenie odnośnie tej diety – bardzo proszę o swoje odczucia. Z góry dzięki. Pozdrawiam.

Czy ktoś z komentujących tutaj czytał coś o diecie Anusi? Babka schudła 15 kilogramów jedząc pokarmy o niskim indeksie glikemicznym i stosując jeszcze parę innych rzeczy. Poczytajcie w Google. Ja już próbowałam chyba wszystkiego co możliwe i cały czas jestem gruba 🙁 jeśli ktoś stosuje tą dietę to z miłą chęcią popiszę, pozdrawiam ;).

Zamieszanie wokół gniota. I tyle. Specjalnie żeby wzbudzić zainteresowanie.

Ktoś go przywołał do porządku 😉

czyli nie zaprzeczył że jest gejem…