Blanka Lipińska poinformowała, że wraca na plan i zaczynają się prace nad kolejną częścią jej trylogii „365 dni”. Film wyprodukuje Netflix. Zdradziła, kto zagra jedną z najważniejszych postaci, czyli Nacho.

Film Blanki Lipińskiej wyprodukuje NETFLIX! Michele Morrone już na planie

Simone Susinna zagra Nacho w kolejnej części „365 dni”

Dla tych, co czytali książkę Blanki Lipińskiej, jest jasne, że Nacho to kluczowy bohater. Nie będziemy jednak zdradzać, jaką rolę odegrał w powieści dla wszystkich, którzy chcą obejrzeć tylko film.

Blanka ujawniła, że wcieli się w niego Simone Susinna. Z tego, co widzimy na jego Instagramie, do tej pory zajmował się głównie modelingiem. Jest przeciwieństwem Michele Morrone grającego Massimo – to blondyn z niebieskimi oczami.

Anna Maria Sieklucka w tej fryzurze wygląda zabójczo – powinna się tak czesać

Oprócz niego w produkcji znów zobaczymy Annę Marię-Sieklucką, Nataszę Urbańską, Otara Saralidze czy Magdalenę Lamparską.

Królowa 😁.Stara historia, nowa historia „. Wreszcie nadszedł wielki dzień !! Jestem bardzo podekscytowany i zaszczycony mogąc wcielić się w rolę Nacho i być częścią rodziny 365 !!! Na pewno Wam się spodoba. 🙏 Dziękuję wszystkim za tę wielką szansę! – napisał Simone na swoim Instagramie i dodał zdjęcie z Blanką.

Blanka Lipińska cieszy się z wygrania Złotej Maliny: „To duży sukces produkcji polskiej”

Blanka Lipińska pokazała aktora, który zagra Nacho

Blanka Lipińska pokazała aktora, który zagra Nacho fot. Instagram

Sonda

poll-violet

Michele Morrone czy Simone Susinna - który aktor z "365 dni" bardziej Ci się podoba?

1
Michele Morrone - gwiazda

Michele Morrone

2

Simone Susinna