„365 dni. Ten dzień” jest już na Netfliksie. Jedną z nowych i najważniejszych postaci jest Nacho, którego zagrał Simone Susinna. Dla tych, co czytali książkę Blanki Lipińskiej, jest jasne, że Nacho to kluczowy bohater. Nie będziemy jednak zdradzać, jaką rolę odegrał w powieści dla wszystkich, którzy chcą obejrzeć tylko film.

Film Blanki Lipińskiej wyprodukuje NETFLIX! Michele Morrone już na planie

Simone Susinna zagrał Nacho w kolejnej części „365 dni”

Kim jest Simone Susinna? Z tego, co widzimy na jego Instagramie, do tej pory zajmował się głównie modelingiem. Jest przeciwieństwem Michele Morrone grającego Massimo – to blondyn z niebieskimi oczami.

Urodził się 14 listopada 1993 roku (29 lat) w Linari we Włoszech. Modelingiem zajął się już w wieku 18 lat, przeprowadzając się specjalnie Mediolanu. Chodził po wybiegach: Dolce &Gabbana czy Armani. Popularność we Włoszech zdobył dzięki reality show „L’lsola dei Famosi” w 2017 roku, w którym rywalizował  z celebrytami na tajemniczej wyspie o nagrody pieniężne.

Simone Susinna, gwiazda „365 dni” wypoczywa na jachcie z tajemniczym towarzyszem (ZDJĘCIA)

Obecnie nie wiadomo, że jego serce jest zajęte. Kilka lat temu spotykał się z wenezuelską modelką Marianą Rodriguez. Krążą też plotki, że jest gejem. Plotki podsycił tuż po rozpoczęciu zdjęć do filmu „365 dni. Ten dzień” publikując zdjęcia, na których obejmuje go Michele Morrone i dodając opis „Jestem kłamcą”. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Simone Susinna (@susinnasimone)

Anna Maria Sieklucka w tej fryzurze wygląda zabójczo – powinna się tak czesać

Oprócz niego w produkcji znów mogliśmy zobaczymy Annę Marię-Sieklucką, Nataszę Urbańską, Otara Saralidze czy Magdalenę Lamparską.

Blanka Lipińska cieszy się z wygrania Złotej Maliny: „To duży sukces produkcji polskiej”

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Blanka Lipińska pokazała aktora, który zagra Nacho

Blanka Lipińska pokazała aktora, który zagra Nacho fot. Instagram

Sonda

poll-violet

Michele Morrone vs Simone Susinna. Który TO twój typ faceta?

1

Simone Susinna

2

Michele Morrone

Simone Susinna w Saint Tropez Fot. FJMG / Spread Pictures / Forum

Susinna i Mariana Rodriguez na Venice Film Festival Fot. M. Angeles Salvador/MEGA / The Mega Agency / Forum