Michelle Obama rozpoczęła przygodę z podcastem. Jej pierwszym gościem był Barack Obama. Okazał się strzałem w dziesiątkę, bo obydwoje żartobliwie drażnili się nawzajem przez cały odcinek, w którym wspominali młodość. Dzięki temu odcinek nie był poważny i nudny, a interesujący.

Podcasty Michelle Obamy

Ale zakochani! Barack Obama z okazji urodzin Michelle pokazał UROCZE zdjęcia z żoną

Szczególnie uroczy fragment pojawił się, gdy były prezydent i była pierwsza dama rozmawiali o początkach ich przejścia do klasy średniej. Kiedy Barack żartował, że Michelle była nim zainteresowana z powodu jego sukcesu, wtedy żona poddziadziała mu, że  w ogóle nie interesowały go pieniądze.

Uciekałeś od pieniędzy! – zażartowała Michelle.

WOW! Młodsza córka Obamy, Sasha, wyrosła na piękną kobietę – mama Michelle pokazała nowe zdjęcie

Michelle przyznała, że ​​była nieco zauroczona luksusami klasy średniej, na które mogła sobie pozwolić po ukończeniu studiów i rozpoczęciu pracy w korporacji. Przede wszystkim bardzo zależało jej na dołączeniu do klubu wina, chociaż wtedy nawet go nie piła.

Małżeństwo znalazło jedną rzeczą, na którą się razem zgodzili, a był luksus podgrzewanych siedzeń w nowym samochodzie Michelle.

Kochałeś Saaba, nie zachowuj się jak… zwłaszcza jeżdżąc tym żółtym samochodu z dziurą w podłodze – śmiała się Michelle.

Rodzina Obamów na wakacjach we Francji. Jak córki wyrosły! (ZDJĘCIA)

Urocze było też to, kiedy była pierwsza dama przyznała, że jednym z powodów dla których zakochała się w mężu Baracku Obamie, było jego dążenie do pomocy innym.

To nie był tylko mój wygląd? – zażartował Obama.

View this post on Instagram

From our family to yours, #HappyThanksgiving!

A post shared by Michelle Obama (@michelleobama) on