Od niedzieli trwają intensywne poszukiwania Piotra Woźniaka-Starak. W nocy z soboty na niedzielę miał wypadek na motorówce na jeziorze Kisajno. Podczas manewru skrętu wypadł z łodzi. Do tej pory go nie odnaleziono. Dzisiejszego dnia służby skupiły się na przeszukiwaniu krzaków i zarośli, a do akcji włączyła się Grupa Specjalna Płetwonurków RP.

Mamy informacje o 27-latce, która wypadła z motorówki Piotra Woźniaka – Starak

Na motorówce, z której wypadł do Jeziora Kisajno Piotr Woźniak – Starak, była z nim 27-letnia kobieta pochodząca z Łodzi. To pasjonatka żeglarstwa i podróży, w ostatnim czasie pracownica jednej z mazurskich restauracji – jak podaje portal WP.pl

Jak udało się ustalić portalowi WP.pl, tajemnicza towarzyszka Piotra Woźniaka-Staraka to 27-letnia mieszkanka Łodzi. Potwierdziły to portalowi dwa niezależne źródła. Kobieta jest pasjonatką żeglarstwa. Przez sześć lat pracowała w dwóch różnych ośrodkach i jako instruktor prowadziła szkolenia i kursy żeglarskie. Kobieta często podróżuje.

To najprawdopodobniej nie było pierwsze spotkanie Piotra Woźniaka-Staraka z 27-latką.

Piotr Woźniak – Starak zaginął. Co działo się przed wypadkiem?

Przed wypadkiem milioner miał zarezerwować kolacje w gospodzie pod Czarnym Łabędziem nad pobliskim jeziorem Niegocin – Piotr miał mieć ochronę i mieli płynąć drugą motorówką. W gospodzie z nim miała być Agnieszka Woźniak-Starak, ich pies i teściowa, a ok. 23 mieli wrócić do domu. Natomiast ok. 1 w nocy Piotra Woźniaka-Starak wybrał się na rajd motorówką z 27-letnią kobietą po jeziorze Kisajno. Podczas manewru obydwoje wypadli. Kobiecie udało się dopłynąć ok 100 metrów do brzegu. Przed godz. 4 nad rano odebrano zgłoszenie, że po jeziorze w dziwny sposób pływa motorówka i zakłóca ciszę nocną. W momencie dotarcia patrolu policji, okazało się, że łódź jest pusta.

Piotr Woźniak - Starak

scena z: Piotr Woźniak-Starak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Piotr Woźniak – Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Jeziorek Kisajno 19.08.2019 Poszukiwania zaginionego 39- latka, zaginiony na jeziorze Kisajno mężczyzna to producent filmowy Piotr Wozniak-Starak. Fot.Forum.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Prokuratura POTWIERDZA: na jeziorze Kisajno zaginął Piotr Woźniak-Starak

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak za tydzień mieli świętować rocznicę ślubu

Jak doszło do wypadku na jeziorze, po którym; jak nieoficjalnie dowiedziały się media zaginął Piotr Woźniak Starak?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Pies jak pan ;)

Post udostępniony przez PWSAWS (@pwsas)