Piotr Woźniak-Starak w nocy z soboty na niedzielę miał wypadek na motorówce na jeziorze Kisajno. Podczas manewru skrętu miał z niej wypaść. Do tej pory go nie odnaleziono. Trwają poszukiwania. Jego żoną jest Agnieszka Woźniak-Starak, znana dziennikarka i prezenterka. 27. sierpnia mieli świętować 3. rocznicę ślubu.

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na Instagramie. Wyszły na jaw nowe fakty w sprawie zaginięcia jej męża

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak – jak się poznali?

Piotr i Agnieszka zaczęli spotykać się pod koniec 2014 roku. Poznali się przez wspólnych znajomych.

Pamiętam jak pierwszy raz go tutaj, w tym domu zobaczyłam. Przyjechaliśmy do niego ze znajomymi, chociaż nie miałam na to ochoty. Bo nie chciało mi się jechać. To była niedziela, wolny dzień i wtedy myślałam, że nie mam ochoty poznawać żadnego Staraka – powiedziała w jednym z wywiadów. – Przede wszystkim uderzyło mnie to, że spotkałam bardzo ciepłego mężczyznę. I potem nie miałam z kolei ochoty stąd wyjść, bo dobrze się czułam w jego towarzystwie. Taką roztaczał aurę wokół siebie i było mi tak dobrze.

Minął rok zanim zaczęli spotykać się na poważnie. Wcześniej często wpadali na siebie, co uznali za znak, że powinni być razem. W końcu zdecydowali się wziąć ślub. Jak podał Super Express, podpisali intercyzę. Pojawiały się opinie, że Agnieszka jest z Piotrem dla pieniędzy. Ona wyznała, że takie komentarze są bardzo krzywdzące są i dla niej i dla niego. Zauroczył ją charyzmą i urokiem, a nie grubością portfela.

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak – ślub

Para wzięła ślub w Wenecji. Pobrali się 27. sierpnia 2016 roku w pałacu Ca’Vendramin Calergi przy Canal Grande. Wesele odbyło się w pałacu Pisani Moretta. Państwo młodzi razem z gośćmi przemieszczali się po mieście taksówkami wodnymi. Za tydzień mieli obchodzić 3. rocznicę ślubu.

Nie wierzę, że coś jest nam dane raz na zawsze i wiecznie będzie dobrze. Stworzenie dobrego związku wymaga wysiłku: trzeba o sobie pamiętać, dbać o siebie, wspierać się, umieć wybaczać, mieć wobec siebie tolerancję. Dzisiaj łatwo się zakochujemy, łatwo odkochujemy. Ale dzisiaj w ogóle wszystko jest takie łatwe, szybkie, obrazkowe, mało w tym treści – powiedziała Agnieszka w rozmowie z VIVĄ.

ZOBACZ TAKŻE:

Agnieszka Woźniak-Starak nadal milczy. Koleżanki z branży:”Agnieszka, trzymaj się jak najsilniej”

Jak doszło do wypadku na jeziorze, po którym – jak nieoficjalnie dowiedziały się media – zaginął Piotr Woźniak Starak?

Zdjęcia z miejsca poszukiwań Piotra Woźniaka-Starak. Do akcji dołączyły kolejne służby

 

scena z: Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Piotr Woźniak – Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA