Miley Cyrus (30 l.) miała na głowie całkiem sporo różnych kolorów włosów na przestrzeni lat, ale chociaż jej fryzura zmieniała się dość często w ciągu zaledwie ostatniego roku, jedno pozostało prawdziwe: jej kolor był jakąś wersją kombinacji platynowego blondu i prawie czarnego.

Miley Cyrus może dziękować byłemu za sukces swojej nowej piosenki

Jednak teraz Miley Cyrus zadebiutowała w nowej fryzurze, która jest czymś całkowicie nowym. Wcześniej gwiazda farbowała górę włosów na blond, zaś spód na ciemny. Teraz zaś ma na głowie kontrastowy miks, który wygląda… świetnie!

Jej asymetryczny wygląd maluje obraz prawie w stylu Cruelli DeMon ze „101 Dalmatyńczyków”. Jak określają to eksperci branży beauty magazynu Allure, „Jest to ciemnobrązowy po jednej stronie i blond po drugiej. I nie jest to już mocna platyna, jak wcześniej, ale raczej mieszanka chłodnych i nieco cieplejszych blondów„.

Miley Cyrus w nowej fryzurze

Jej nowa fryzura określana jest jako „cudownie nieregularna ewolucja” czy „dwukolorowy trend”. Eksperci uważają, że jest to całkowicie coś nowego i prawdopodobnie będzie to nowy, wakacyjny trend.

Jennifer Lawrence sfotografowana pierwszy raz od plotek o romansie

Teraz, gdy zmiana w końcu nastąpiła, nie jesteśmy nawet pewni, czy ją nazwać. Kontrolowany chaos? Piękny nieporządek? Najprawdopodobniej: kolejny duży trend w koloryzacji włosów.