Miley Cyrus (28 l.) i Liam Hemsworth (30 l.) pobrali się w grudniu 2018 roku. Niewiele ponad pół roku później pojawiły się doniesienia o ich rozwodzie. Chociaż byli ze sobą bardzo długo, ich małżeństwo nie przetrwało. Wokalistka otworzyła się na ten temat w nowym wywiadzie.

Miley Cyrus znowu reaguje na strajk. Dodała zdjęcie protestujących Polek

Miley Cyrus ujawnia powody decyzji o ślubie z Liamem Hemsworthem

Kilka miesięcy przed ślubem Miley Cyrus i Liam Hemsworth ponieśli ogromne straty w związku z pożarami w Malibu. Spłonął ich dom, co było dla nich ciężkim i traumatycznym przeżyciem. Piosenkarka udzieliła wywiadu w programie The Howard Stern Show.

Byliśmy razem odkąd skończyłam 16 lat. Nasz dom spłonął. Byliśmy zaręczeni – nie wiem, czy naprawdę kiedykolwiek myśleliśmy, że naprawdę się pobierzemy. Ale kiedy straciliśmy nasz dom w Malibu, posłuchaj mojego głosu przed i po pożarze, różni się, więc trauma naprawdę wpłynęła na mój głos. Nie mogłam wrócić do domu, bo byłam w RPA, a moje zwierzęta były przywiązane do słupa na plaży.

Liam Hemsworth KOMENTUJE na Instagramie ROZSTANIE z Miley Cyrus

Miley przyznała, że straciła bardzo ważne dla niej zdjęcia, teksty piosenek, które napisała. Ciężkie chwile skłoniły ją do nieprzemyślanej decyzji o ślubie.

Próbując poskładać to z powrotem, zamiast już wtedy sobie odpuścić, pobiegłam w kierunku ognia. Chociaż wiedziałam, że nie jest to właściwe, trzymałam się tego, co zostało z tego domu, czyli mnie i jego.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth na zdjęciach paparazzi

Miley Cyrus i Liam Hemsworth na zdjęciach paparazzi fot. X17 / Forum

 

Liam Hemsworth w nowym związku MYŚLI o Miley! „Zawsze będzie ją kochał”

Na koniec wyznała, że mimo wszystko, nadal kocha Liama.

Naprawdę go kochałam bardzo, bardzo mocno i nadal kocham, zawsze będę kochać. Było jednak zbyt wiele konfliktów. Kiedy wracam do domu, chcę być wspierana przez drugą osobę. Nie chce skupiać się na dramatach i kłótniach.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth, gdy byli małżeństwem

Miley Cyrus i Liam Hemsworth, gdy byli małżeństwem fot. Zuma Press / Forum

Miley Cyrus

Miley Cyrus fot. Backgrid USA / Forum