Arkadiusz Milik doznał uszkodzenia łąkotki na starcie meczu towarzyskiego reprezentacji Polski z Ukrainą. Piłkarz dwa dni po meczu zabrał głos na swoim Instagramie. Kibice z niecierpliwością czekali na decyzje, co dalej z jego udziałem na Euro 2024.

Milik z ukochaną Agatą przyłapany na ulicach Mediolanu. Całkiem stylowa z nich para

Arkadiusz Milik zabrał głos po kontuzji

Niestety napastnik Juventusu nie wystąpi na Euro 2024. W swoim najnowszym poście nie kryje wielkiego żalu i smutku:

Jest to dla mnie bardzo trudny czas. Wiem, że kontuzje są częścią sportu i zazwyczaj przychodzą w najgorszym możliwym momencie, ale nie można w żaden sposób się na nie przygotować – przyznał.

Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Podkreślił, że to dla niego ogromny smutek, że nie będzie mógł z kadrą uczestniczyć na Euro 2024:

Jest mi ogromnie przykro, że nie będę mógł zagrać dla mojego kraju na Euro i pomóc drużynie w walce o nasze wspólne cele. Ale bez względu na wszystko będę do końca kibicował chłopakom z drużyny. Jestem z Wami! „- napisał. 

Jessica Ziółek mówi o zdradach w związku z Milikiem: „Ona jeździła do niego”

„Chcę również serdecznie podziękować za wszystkie wiadomości. Wasze słowa wsparcia wiele dla mnie znaczą w tej trudnej chwili. Jestem dobrej myśli i życzę mojej drużynie samych sukcesów na Euro! Mamy świetnych zawodników, bądźmy z nimi i dajmy z siebie wszystko, kibicując Polsce na Euro” -zakończył piłkarz.

Pod postem Arkadiusz Milik dostał mnóstwo wsparcia od piłkarzy i gwiazd. Słowa wsparcia napisali m.in. Grzegorz Collins, Jan Bednarek, Michał Pazdan, Sylwia Grzeszczak, Oliwier Janiak, Marina Łuczenko, czy Grzegorz Krychowiak. 

Komentarz zostawiła także jego ukochana Agata Sieramska:

Jesteśmy z Tobą kochanie

Jessica Ziółek o ślubie i rozstaniu z Arkiem Milikiem. Nadal mają kontakt? (WIDEO)

Jak podaje „La Gazzetta dello Sport”, piłkarz dziś wraca do Turynu na szczegółowe badania, które mają zadecydować, czy przejdzie operację i będzie mógł wrócić na boisko w ciągu 30-40 dni.

Selekcjoner Michał Probierz także nie krył żalu podczas sobotniej konferencji reprezentacji:

Arek Milik musi przejść zabieg. Czeka go przerwa od czterech do sześciu tygodni. Jest mi go naprawdę bardzo szkoda, tak po ludzku, jako człowieka. Ale też jako piłkarza, bo Arek prezentował się dobrze na treningach.

Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Arkadiusz Milik, SK:, Reprezentacja Polski rozpoczyna zgrupowanie do turnieju finałowego UEFA EURO 2024, , fot. AKPA