Mindy Kaling, aktorka znana z takich seriali jak, „The Office”, czy „Świat według Mindy”, ujawniła, że ​​ostatnio schudła, mimo, że kontynuowała „jedzenie tego, co lubi” – ale „w mniejszych ilościach”.

Tak wygląda dieta zmieniająca rysy twarzy

Jak schudła Mindy Kaling?

Gwiazda sitcomów, jest pochodzenia indyjskiego i zawsze znana była z krąglejszej figury. Jednak jak widać, presja wciąż jest i aktorka, producentka i scenarzystka postanowiła zmienić swój wygląd. Jednak podczas omawiania swojej obecnej diety z Entertainment Weekly podzieliła się: „Szczerze, tak naprawdę nie robię nic inaczej”.

Jem to, co lubię. Jeśli stosuję jakąkolwiek restrykcyjną dietę, to nigdy nie działa na mnie. Po prostu jem mniej – wyznała.

Hollywood wciąż chudnie

Po tym, jak urodziłam córkę, musiałam nakręcić film jakieś dwa miesiące później, więc pomyślałam >Po prostu daj mi grillowanego łososia i smażony szpinak. Będę to jeść przez trzy miesiące –  jednak jak wyznała Mindy Kaling, wróciła do poprzedniej wagi, a dieta była dla niej męczarnią.

Agnieszka Hyży o swojej diecie w ciąży – dużo schudłam

Mindy Kaling postanowiła, że po prostu musi zmienić tryb życia i zacząć jeść zdrowiej, bez restrykcyjnych diet. Matka dwójki dzieci wyznała, że musi o siebie dbać. O swoje zdrowie i wygląd. Postanowiła zatem nie rezygnować ze swoich ulubionych potraw, a jedynie ograniczyć ich ilości.

Czyli po polsku ta dieta nazywa się „MŻ”. Ktoś próbował?

Mindy Kaling Fot. Jeffrey Mayer/JTMPhotos/MediaPunch

Mindy Kaling w 2012 roku. Fot. Armando Gallo/Arga Images via ZUMA Studio)