Mindy Kaling (43 l.) to aktorka i scenarzystka znana przede wszystkim z seriali komediowych „The Office” czy „The Mindy Project”. Kaling to jedna z najbardziej cenionych postaci komedii w Hollywood, która przez lata walczyła z wizerunkiem „otyłej, zabawnej dziewczyny”.

Mindy Kaling zdradziła prawdziwą przyczynę utraty wagi

Aktorka wyjaśniła niegdyś w jednym z wywiadów, że „trzymała całkiem normalną wagę aż do college’u”, kiedy przytyła 20 kg w ciągu pierwszych 6 miesięcy pierwszego roku. Zrzuciła wagę, wprowadzając do swojego życia ćwiczenia, ale pogodziła się z tym, że będzie „pulchna całe życie” z 4 powodów: >>nie ma hobby poza dietą<<, nie ma >>żadnej dyscypliny<<,>> mężczyźni, z którymi się umawiała, byli dla mnie jaką byłam<< i >>jest całkiem zadowolona z tego, jak wyglądam, o ile nie złamie się pode mną krzesło<<

Mindy Kaling niknie w oczach

Okazało się jednak, że mimo tego, co mówiła, teraz wygląda na połowę mniejszą. W sieci od razu rozgrzała się sekcja komentarzy, w której internauci zaczęli zarzucać aktorce używanie kontrowersyjnego Ozempiku, który stosują osoby z insulinoopornością. 

Cokolwiek nie stosowała, Mindy Kaling weszła do mainstreamu, z którym tak walczyła. Wygląda świetnie, ale co z ciałopozytywnością? 

Mindy Kaling chwali się nową figurą na Oscarach

Jem to, co lubię jeść. Jeśli stosuję jakąkolwiek restrykcyjną dietę, to nigdy tak naprawdę na mnie nie działa. Po prostu jem mniej […] Chciałabym, żeby było coś bardziej soczystego lub dynamicznego w sposobie, w jaki  schudłam, ale tak właśnie to zrobiłam. Jem mniej, wyjaśniła w 2022 roku w rozmowie z Entertainment Tonight.