Sharon Stone w wywiadzie dla Vogue Arabia wyznała, że młodszy od niej partner przestał być nią zainteresowany, kiedy powiedziała, że nie zamierza robić sobie botoksu.

Sharon Stone nie stosuje botoksu

Sharon Stone zdobi okładkę wrześniowego numer Vogue Arabia, z tej okazji aktorka powiedziała w wywiadzie, że ​​młodszy mężczyzna, z którym niedawno się spotykała, stracił zainteresowanie nią po tym, jak przyznała, że ​​nie robi sobie botoksu.

64-letnia Sharon Stone wrzuca selfie w bikini i ubolewa: „Dlaczego łapię formę zawsze wtedy, kiedy lato się kończy”?

64 – letnia aktorka przytoczyła rozmowę, jaką odbyła z mężczyzną, który zapytał ją, czy używa botoksu, na co odpowiedziała:

„Prawdopodobnie byłoby to naprawdę dobre dla twojego i mojego ego, gdybym to zrobiła”.

Gwiazda „Nagiego instynktu” powiedziała, że ​​wkrótce potem rozstała się z młodszym facetem.

„Widziałam go jeszcze raz po tym, a potem nie był już zainteresowany spotykaniem się ze mną” – powiedziała Stone.

Aktorka przyznała, że w przeszłości wykonywała zabiegi upiększające w tym botoks. Jednak gdy doznała udaru w procesie leczenia musiała przyjąć ogromne dawki botoksu i wypełniaczy, by jej twarz powróciła do swojego normalnego kształtu. To sprawiło, że na zawsze zrezygnowała ze stosowania tych specyfików jako upiększaczy.

Była w 8. miesiącu ciąży, gdy dźgnięto ją 16 razy – historia brutalnego morderstwa Sharon Tate

„Były okresy, kiedy byłam super sławna, i stosowałam botoks, wypełniacze i inne rzeczy”, powiedziała magazynowi, „a potem miałam ogromny udar i dziewięciodniowy krwotok mózgowy i musiałam dostać ponad 300 zastrzyków botoxu i wypełniacza żeby jedna strona mojej twarzy znów się uniosła.”

Sharon powiedziała, że ​​zmieniło to jej spojrzenie na zabiegi kosmetyczne, zauważając, że przeszły one od „słodkiego luksusu do jakiejś ogromnej, bolesnej potrzeby neurologicznej”.

 

 

 

Sharon Stone zachwyca wyglądem.

Sharon Stone zachwyca wyglądem na plaży. Aktorka jest po 60. Fot.Forum/BACKGRID USA.

Sharon Stone zachwyca wyglądem.

Sharon Stone zachwyca wyglądem na plaży. Aktorka jest po 60. Fot.Forum/BACKGRID USA.

sharon-stone4