Sharon Stone (65 l.) zaliczyła wpadkę, a na pewno tak uważają internauci, którzy atakują ją za jej ostatnie wyznanie. W rozmowie z magazynem InStyle, aktorka, której majątek szacuje się na 40 milionów dolarów, narzeka na „wysokie koszty bycia bogatym i sławnym”. 

65-letnia Sharon Stone pozuje w skąpym bikini

Wychodzisz na kolację, przy stole siedzi 15 osób i kto płaci rachunek? Za każdym razem dostajesz rachunek za kolację w wysokości 3000 dolarów, poskarżyła się Stone.

Niektóre z jej kosztów obejmują nowo zakupiony dom, a także honoraria pracowników ochrony, asystenta, publicystów, wizażystek i menedżerów.

Sharon Stone o byciu sławnym

Jednak mimo to Sharon Stone jest hojna. W swojej książce „The Beauty of Living Twice” gwiazda „Nagiego Instynktu” ujawniła, że dużą część swojej wypłaty za film „Szybcy i martwi”, przekazała Leonardo DiCaprio, który zagrał jej syna.

Sharon Stone straciła młodszego faceta, bo nie chciała robić TEGO

Kiedy producent nie mógł zrozumieć jej decyzji o podziale części swoich zysków tylko po to, by zagrać z Leonardo DiCaprio w westernie z 1995 roku, powiedziała mu: „Rozumiem, że to nie jest męskie myślenie. Ale koncentryczne myślenie jest sposobem myślenia kobiet”.

Sharon Stone dostała za tę rolę 3 milionów, ostatecznie zapłaciła Leonardo DiCaprio 1 milion dolarów – 1/3  jej pensji.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: