Kilka dni temu Justin Theroux udzielił wywiadu dla New York Times, w którym opowiedział o szczegółach rozwodu z Jennifer Aniston. Okazuje się, że ich rozstanie przebiegło w pokojowej atmosferze, a wszystkie opisywane przez media dramaty zostały wyssane z palca. Wypowiedź aktora przepełniona była dystansem i spokojem. Na jego słowa podobno zdążyła już zareagować sama Aniston.

Justin Theroux opowiedział o SZCZEGÓŁACH rozstania z Jennifer!

Aktorka mentalnie przeniosła się w czasie:

Wywiad przypomniał jej, dlaczego zakochała się w Justinie. Zawsze uważała, że jego intelekt i humor są naprawdę atrakcyjne.

– podaje magazyn Hollywood Life.

49-latka podobno zaczęła tęsknić za swoim ex, choć ma świadomość, że „reanimacja” ich miłosnej relacji jest niemożliwa. Jennifer uważa siebie za osobę mocno stąpającą po ziemi, dlatego nie chce wchodzić dwa razy do tej samej rzeki oraz ma świadomość tego, że oboje wciąż nie przepracowali problemów, przez które się rozstali.

WIZAŻYSTKA JENNIFER ANISTON ZDRADZIŁA, JAK UTRWALA SZMINKĘ AKTORKI

Myślicie, że aktora wypowie się oficjalnie na temat rozpadu swojego małżeństwa? Ostatnie zdjęcia paparazzi pokazują, że sytuacja i związany z nią stres bardzo odbiły się na wyglądzie artystki.

Mocna reakcja Jennifer Aniston na wywiad Therouxa. Jest w ROZTERCE!

Mocna reakcja Jennifer Aniston na wywiad Therouxa. Jest w ROZTERCE!