Kylie Jenner i Tyge swego czasu budzili wiele emocji. Rozstali się w kwietniu 2017 roku. Niedługo po zakończeniu relacji, Jennerka związała się z Travisem Scottem, a wkrótce urodziła córkę Stormi.

Jaka jest Kylie Jenner?

Przez TO Kylie Jenner i Tyga rozstali się!

Modelka Victoria Vanny, która występowała w teledysku Tyge, ujawniła, co myśli o Kylie Jenner. Panie spotkały się na planie teledysku „Ice Cream Man”. Na TikToku opowiedziała, jak okropnie potraktowała ją celebrytka:

Kiedy kręciliśmy teledysk do piosenki Tygi, Kylie Jenner znęcała się nade mną w obecności swoich przyjaciółek. (…) Gdy tylko się pojawiłam, zaczęła mnie oglądać od góry do dołu, szepcząc, wytykając mnie i nabijając się, na przykład, z tego, jak tańczyłam… – wspomina Victoria.

Fani zachwyceni stylizacją Kylie Jenner. Kosztuje około 55 tys. złotych

Dodaje, że była wówczas z Stassie Karanikolaou i Jordyn Woods. Dalej opowiada, że nie wytrzymała i się popłakała:

Gdy zalana łzami postanawiam wyjść na zewnątrz, Jenner i wszyscy jej znajomi też to zrobili. Poszli do jej białego rolls-royce’a, który stał na parkingu. To było prawie tak, jakby mnie śledzili… I wszyscy tam jedli jedzenie z McDonald’s. Wszyscy mówili mi, żebym się nie martwiła, ponieważ ona jest s*ką dla wszystkich (…) – mówi modelka. 

WOW! Kylie Jenner i Travis Scott wrócili do siebie. Teraz są w nietypowym związk

Kylie Jenner Fot. TheRealSPW / MEGA / The Mega Agency / Forum

Stylowa Kylie Jenner

Stylowa Kylie Jenner fot. The Mega Agency / Forum

 

Victoria Vanny Fot. Instagram