Przedwczoraj świat obeszła wiadomość, że Kylie Jenner nie jest już z Travisem Scotte. Dzień później wybuchł kolejny skandal, że Kylie zaczęła spotykać się z Tygą – amerykańskie media rozpisywały się, że spędziła środowy poranek z Tygą. Plotki pojawiły się po tym, jak paparazzi uchwycili Kylie pod studiem nagraniowym rapera.

Kylie Jenner wróciła do Tyge?

Kylie Jenner szybko komentuje plotki mówiące, że wróciła do swojego ex chłopaka – Tygi

Internet sprawia, że ​​wszystko jest 100 razy bardziej dramatyczne, niż jest w rzeczywistości. Nie było „dwóch godziny z Tygą”. Widzisz mnie, jak podrzucam dwóch moich znajomych do studia, w którym akurat był Tyga – odpowiedziała na plotki Jenner.

Po chwili napisała kolejnego tweeta, w którym tłumaczy, że ona i Travis są w świetnych stosunkach, a ich głównym celem jest córka, Stormi. 

Natomiast amerykańskie media i fani nie mają wątpliwości, że doszło do rozpadu związku z powodu licznych zdrad Travisa. Już na początku marca pisaliśmy, że zdradach rapera z innymi kobietami. Jednak para dla dobra córki dała sobie drugą szansę.

Kochanka Travisa Scotta

Teraz mamy na to potwierdzenie. W mediach krążą zdjęcia, które potwierdzają niewierność rapera – miał romans z influencerką, którą można znaleźć na Instagramie pod pseudonimem @yungsweetro.

Kobieta udostępniała zdjęcia ze wspólnych wypadów z raperem – obydwoje wrzucali zdjęcia z tych samych miejsce w social mediach m.in. w góry, a na jednym ze zdjęć w tle można dostrzec buty Scotta.

Przypominamy, że Jenner i Tyga byli razem przez ponad dwa lata. W 2017 roku Kylie rozstała się i wkrótce zaczęła spotykać się ze Scottem – poznali się na Coachelli w kwietniu 2017 roku.

Zarówno Jenner, jak i Tyga mówili w mediach, że ich związek zakończył się w przyjazny stosunkach: „Nie było pomiędzy nami szalonej walki, po prostu zdecydowaliśmy o rozstaniu… Cóż, pomyślałam, że jestem naprawdę młoda i nie chcę potem spoglądać wstecz za pięć lat i czuć, że zabrał mi coś ważnego” – tłumaczyła Jenner w swoim programie „Life of Kylie”.

Kylie Jenner i Travis Scott ROZSTALI SIĘ – oto ostateczny dowód

Forum, Backgrid USA

Forum, Mega Agency