Na chwilę przed tegoroczną galą MET jest skandal! Włoski model twierdzi, że został zwolniony z pracy na gali Met 2024 po tym, jak rzekomo „przyćmił” Kylie Jenner podczas zeszłorocznej ceremonii.

Znamy motyw imprezy MET Gala 2024

Eugenio Casnighi na swoim TikToku wybzał, że nie będzie już pracował jako osoba witająca gości na wydarzeniu w Metropolitan Museum of Art po tym, jak rok wcześniej stał się wiralowym hitem w internecie… ze względu na swój wygląd.

Casnighi, który przez ostatnie 2 lata pracował przy gali w Nowym Jorku, twierdził, że wcześniej nie mógł komentować swoich wiralowych 5 minut, ponieważ był objęty umową o zachowaniu tajności, „To zabawne, że mnie zwolnili, więc mogę teraz mówić, co chcę […] Zwolnili mnie, bo w zeszłym roku zyskałem popularność”.

W zeszłym roku powiedzieli mi, że będę z 26-letnią Jenner przez całą noc i [pomagałem] jej we wszystkim, czego potrzebowała.

Włoski model był za przystojny?

Model wyjaśnił, że istnieje możliwość, że organizatorzy gali MET zrezygnowali z zatrudniania go i też innych modeli w tym roku, gdyż dowiedział się, że jego kolega również został wyrzucony z pracy. Czy organizatorzy są tak małostkowi i boją się, że ktoś inny przyćmi blask… prawdziwych gwiazd?

MET Gala 2023: Karaluch skradł show Rihanny

Dosłownie powiedzieli mi, że wybraliśmy ciebie, ponieważ bardziej niż inne osoby z agencji pasuję do tej gwiazdy, ale kiedy ludzie robili zdjęcia Kylie Jenner, ja byłem obok i… oczywiście, skończyłem na zdjęciu i obwiniali mnie, wyznał.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: