Kylie Jenner stwierdziła podczas rozprawy sądowej, że Blac Chyna próbowała zabić jej brata Roba Kardashiana i groziła jej w wiadomościach tekstowych.

Blac Chyna groziła Kylie Jenner

Kylie Jenner pojawiła się na sali rozpraw w ostatni poniedziałek, podczas toczącej się bitwy sądowej Kardashian-Chyna, zeznając, że pamięta, jak widziała swojego brata krótko po jego kłotni z Chyną w grudniu 2016 roku, gdzie rzekomo Chyna wyciągnęła broń palną.

[Rob] Użył słów: Próbowała mnie zabić […] Założyłam, że to była groźba śmierci… Pamiętam, że był bardzo zdenerwowany i wyjaśniał, co się stało – powiedziała Kylie Jenner.

Tak Blac Chyna wygląda po liposukcji

Powiedziała również, że ​​jej brat powiedział jej, że grał w gry wideo, kiedy Blac Chyna podeszła do niego od tyłu i założyła mu na szyję przewód od ładowarki do iPhone’a.

Jenner vs. Chyna

Kylie Jenner wyznała w sądzie także, że pamięta, jak obudziła się pewnego dnia i zobaczyła wiadomości w telefonie z groźbami od byłej swojego brata.

Wysłała mi kilka diabelskich emotikonów i napisała >odliczam dni, aby cię pokonać – zeznała Jenner.

Dodatkowo Jenner wyznała, że jej eks – ​​Tyga powiedziała jej, że Chyna ma problemy z narkotykami i alkoholem, a także opowiedziała jej o incydencie, kiedy Chyna rzekomo użyła noża i skaleczyło go w ramię. 

Kris Jenner zeznała, że Blac Chyna groziła śmiercią jej córce

Kylie Jenner w koronkowym kombinezonie fot. Backgrid USA / Forum

BLAC CHYNA Fot. The Prudential Center,.Newark, NJ.August 26, 2019.Photos by Sonia Moskowitz, Globe Photos Inc.