Temat zarobków i finansów gwiazd od zawsze wzbudza wiele emocji. I choć przyzwyczailiśmy się już do informacji o bajońskich sumach na kontach celebrytów, kwestia prezentów dla ich pociech czy pieniędzy, które otrzymują od znanych i lubianych rodziców zazwyczaj wciąż jest sekretem. Rąbka tajemnicy na temat kieszonkowego swoich synów zdradziła jednak niedawno Klaudia El Dursi.

Rita Ora bardzo próbuje być ikoną mody. Teraz przykleiła sobie srebrne kolce

Klaudia El Dursi zdradziła, jak wysokie kieszonkowe daje synom

Klaudia El Dursi jest dumną mamą 14-letniego Dawida i 9-letniego Jasia. Modelka ze swoimi synami ma bardzo bliskie i przyjacielskie relacje. A czy rozpieszcza ich wysokością kieszonkowego? Według jej samej… nie. Prowadząca program „Hotel Paradise” wyznała w rozmowie z jednym z portali plotkarskich, że w jej domu nie ma nagród uznaniowych, a jej pociechy mają wszystko to, czego potrzebują. W związku z tym wraz z partnerem zdecydowała się „okroić” kieszonkowe chłopców.

Billie Eilish znów wbija kij w mrowisko, „Myślałam, że to oczywiste i wszyscy to wiedzą”

Moim dzieciom niczego nie brakuje. Nie wiem, czy są rozpieszczeni, czy nie. Chciałabym, żeby nie. Niczego im nie brakuje, nie ograniczam ich, dlatego stwierdziłam, że ten budżet powinien być okrojony – wyznała Klaudia i dodała – Właśnie dzisiaj przelewałam mojemu synowi kieszonkowe. „Mama, wyślesz mi to kieszonkowe? Wyślę, wyślę”. I właśnie zastanawiałam się, bo ja nie wiem, nigdy nie rozmawiałam z innymi rodzicami i nie wiem, ile się daje kieszonkowego dzieciom… No to mój syn dostaje 250 zł.

A wy co myślicie? 250 złotych miesięcznie to mała czy duża kwota?

Kim Kardashian rezygnuje z kosztownych torebek na rzecz papierowej reklamówki

Klaudia El Dursi, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Klaudia El Dursi, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA