Rita Ora (33 l.) wybrała się na ceremonię wręczenia nagród British Fashion Awards 2023 w Royal Albert Hall w Londynie, w kolejnej… odważnej stylizacji. Na czerwonym dywanie towarzyszył jej mąż Taika Waititi (48 l.) – uznany reżyser, scenarzysta i producent filmowy, laureat Oscara.

Rita Ora ostatni hit napisała, „skacowana po weselu”

Rita Ora od jakiegoś czasu pokazuje bardzo odważne stylizacje na czerwonym dywanie. Komentatorzy zauważają, że brytyjska piosenkarka potrzebuje „jakoś zwrócić na siebie uwagę” i próbuje narzucić status ikony mody.

Mimo, że jej stylizacje wpisują się w najnowsze trendy, te zapożyczane są od innych gwiazd. Rita Ora już pokazała się na czerwonym dywanie niemal naga, jak np. Kendall Jenner i Emily Ratajkowski, a teraz uderza w styl (sprzed wielu lat) Lady Gagi. 

Rita Ora z chromowanym kręgosłupem

Brytyjka założyła na czerwony dywan długą sukienkę z Primarku, która była ukłonem do jej współpracy z sieciówką. A także do budżetowego podejścia do mody. Ten element jej stylizacji przysporzył jej wielu pozytywnych komentarzy. Jednak wystające z kręgosłupa srebrne kolce wzbudziły… mieszane emocje.

Rita Ora znów szokuje stylizacją. Co to jest?

Jedni komentowali, że to „totalnie nie w jej stylu i czemu od jakiegoś czasu się przebiera, a nie ubiera”. Inna osoba dodała, że „to chyba trochę za dużo”, następna skomentowała, „O co chodzi z tymi wypustkami na kręgosłupie?”

Czy ona chce być modna? Chce przekraczać granice stylu? Pewnie tak, ale jej to całkowicie nie wychodzi.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: