Monika Kozakiewicz i Paweł Tyburski poznali się w 1. edycji programu „Love Island. Wyspa miłości”. Para odpadła z programu tuż przed finałem, bo pozostali uczestnicy uważali, że ich uczucia są nieszczerze.

Monika Kozakiewicz i Paweł Tyburski się rozstali?

Mikołaj i Sylwia z „Love Island” mieli razem zawalczyć o Kryształową Kulę a mówi się o ich ROZSTANIU

Monika Kozakiewicz i Paweł Tyburski zaskoczyli wszystkich, bo kiedy większość par z programu się rozstawała, oni nadal byli razem i wyglądali na bardzo szczęśliwych. Para wzbudzała ogromne zainteresowanie: ona szczupła blondynka, on umięśniony brunet. Razem wyglądali jak z wybiegu.

Ten program to przepustka do świata show-biznesu. Możesz się zgłosić!

Niestety ostatnio fani wypatrzyli, że w związku Moniki i Pawła coś nie gra. Parę zdradził oczywiście Instagram, bo przestali publikować wspólne zdjęcia i nagrania w social-mediach.

Monika Kozakiewicz wczoraj wrzuciła fragment teledysku, w którym wzięła udział z Pawłem. Niestety według fanów, opublikowała wideo tylko po to, żeby uciszyć spekulacje.

no ładnie udajecie, ładnie 😂 ale wiadomo, biznes rządzi się swoimi prawam

To pewnie tylko pod teledysk…..

To jest ujęcie do klipu

Ach te udawane rozstania dla większego fejmu

Franek z „Love Island” został zapytany, co sądzi na temat rozstania Moniki i Pawła. Humorystycznie odpowiedział na pytanie: „Skoro Paweł bił Monikę, a ta go zdradziła z Damianem, to się dziwię, że Paweł wybrał Sylwię i teraz Miki sam

Sylwia Madeńska z „Love Island” miała wypadek i trafiła do szpitala