Sylwia Madeńska (27 l.) poinformowała fanów, że doznała poważnej kontuzji. Celebrytka wylądowała w szpitalu. Co się stało? Koniecznie przeczytajcie.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak o chamskim żarcie Michała Malitowskiego

Sylwia Madeńska chciała być fit i przesadziła

Sylwia i Mikołaj dali się poznać jako zgrany duet w reality show „Love Island Wyspa Miłości”. Para do tej pory jest razem, pierwsze kryzysy mają już za sobą, a ich związek wyszedł jedynie umocniony. Madeńska wraz z Mikołajem wzięli udział w najnowszej edycji „Tańca z gwiazdami”, jednak z powodu panującej epidemii koronawirusa Telewizja Polsat zadecydowała o zawieszeniu programu. Roztańczona rywalizacja ma powrócić z tymi samymi uczestnikami jesienią.

Sylwia wylądowała w szpitalu, gdzie okazało się, że ma złamaną nogę. 
Sylwia Madeńska ma nogę w gipsie, co dalej z jej tańcem?

Sylwia Madeńska, Fot.Instagram/sylwia_madenska_official

Na nogę założono jej gips, przez co jest teraz zmuszona do zrezygnowania z aktywności fizycznych, które tak lubi.

Człowiek chciał być fit i chyba trochę przesadził. Niestety mam złamanie w stawie skokowym, cały dzień spędziliśmy na SOR-ze, niestety podczas biegania na schodach bardzo krzywo stanęłam i poszliśmy na ten SOR tylko dlatego, ponieważ nie było kolejki. Ogólnie chcieliśmy zbagatelizować problem – powiedziała

Sylwia Madeńska złamała nogę.

Sylwia Madeńska, Fot.Instagram/sylwia_madenska_official

Sylwia Madeńska złamała nogę podczas biegania

W szpitalu okazało się, że Sylwia będzie musiała nosić gips od czterech do sześciu tygodni. Jak sama przyznała, pierwszy raz w życiu ma coś złamanego. 

Ortopeda jak zobaczył moją kostkę i opuchliznę powiedział, że to pewnie nie będzie nic złego, że to żyła pękła, stąd ta opuchlizna i zostałam skierowana na rentgen. Tam wyszło złamanie kości bocznej stawu skokowego. Jak mi ortopeda powiedział, że zakładamy gips to się zaśmiałam, bo miałam wrażenie, że on żartuje. Wstępnie mam gips na 4-6 tygodni.

Mimo wszystko Madeńska przekonuje, że stara się myśleć pozytywnie nawet w obecnej sytuacji. Ma bardzo duże oparcie w Mikołaju, który świetnie się nią opiekuje. Sylwia na swoim InstaStory pokazała, że mężczyzna przejął część jej obowiązków, jak np. zmywanie naczyń. Prawda, że to uroczy gest?

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Mikołaj i Sylwia z „Love Island” mieli razem zawalczyć o Kryształową Kulę a mówi się o ich ROZSTANIU

Sylwia i Mikołaj z Love Island wyjechali do Gambii. Zdecydowali się tam na POWAŻNY krok

Sylwia i Mikołaj z Love Island o innych uczestnikach: „Wyraźnie komunikowały, że przychodzą tam po pieniądze”