Przed nami najnowsza edycja roztańczonego show „Taniec z Gwiazdami”. W tym sezonie na parkiecie będziemy mogli zobaczyć zmagania dwójki ulubionych uczestników z innego programu rozgrywkowego – „Love Island”, Mikołaja Jędruszczka i Sylwii Madeńskiej. Chwilę przed premierą pierwszego odcinka tanecznej rywalizacji zawrzało od plotek. Czyżby napięcie i sprzeczki, które pojawiały się na sali treningowej zniszczyły uczucie zwycięzców „Love Island. Wyspa Miłości”?

Wiemy z kim zatańczy Mikołaj z „Love Island” w Tańcu z Gwiazdami

Mikołaj i Sylwia z „Love Island ” rozstali się?

Nie tak dawno informowaliśmy, że stacja Polsat potwierdziła uczestnictwo innej gwiazdy show „Love Island” – Sylwia Madeńska również weźmie udział  w programie. Madeńska wystąpi w roli instruktora i będzie w parze z Mikołajem. Sylwia jest zawodową tancerką, a dodatkowo prywatnie również partnerką Mikołaja.

Przed parą wiele godzin spędzonych na intensywnych treningach. Dodatkowo będą spędzać ze sobą jeszcze więcej czasu, co czasami może rodzić spięcia i nieporozumienia.

View this post on Instagram

Happy Valentine’s Day !!! ❤️ Nasze pierwsze wspólne walentynki razem z @mikolaj_jedruszczak_official 🥰 Staramy się każdego dnia dbać o Naszą relacje, dlatego dzisiejszy dzień spędzamy w domowym zaciszu 😍 Miłość przychodzi niespodziewanie, sami jesteśmy tego przykładem 🙂 Nie należy jej szukać, ponieważ przyjdzie w najmniej spodziewanym momencie. Wszystkiego Najlepszego dla Was ! Życzę Wam dużo miłości nie tylko tej damsko-męskiej, ale także rodzinnej, rodzicielskiej i każdej która tylko istnieje ! Miłość uskrzydla 😘 Zdradźcie jak spędzacie swoje Walentynki ❤️❤️❤️ ?? ———————————————— #valentines #happyvalentinesday #love #respect #emotions #celebration #myboy #february #2020 #loveisland #sysiaimiki 📸 @breakfreejoy

A post shared by Sylwia Madeńska (@sylwia_madenska_official) on

Na chwilę przed premierą pierwszego odcinka „Tańca z gwiazdami” w sieci zawrzało od plotek, jakoby Sylwia i Mikołaj mieli się rozstać!

Polsat podał WSZYSTKICH uczestników 11. edycji Dancing with the Stars Taniec z gwiazdami ; będzie wyjątkowo PIĘKNIE!

Nie jesteśmy takim spokojnym, baśniowym związkiem. Wiadomo, że my również mamy wzloty i upadki – tłumaczyła Sylwia w jednym z wywiadów

Tancerka nie ukrywa, że w ich związki również czasem dochodzi do kłótni, co jest normalne. Ostatnio nie dogadywali się za dobrze – do tego stopnia, że poważnie myśleli o zerwaniu!

Nie było mnie przez trzy dni w mieszkaniu, bo planowaliśmy się rozstać. Ale na szczęście rozmawiamy, pracujemy i staramy się zbudować fajną, mocną relację. Nie zawsze jest kolorowo, ale to właśnie pokazuje, jak bardzo nam zależy na sobie – opowiadała Madeńska dziennikarzowi

Tancerka przekonuje, że nie zawsze jest super romantycznie. Mimo nieporozumień i kłótni para walczy o związek i starają się wypracować porozumienie poprzez rozmowę.

Na treningach to Sylwia jest tą, która rządzi. Madeńska jest zawodową tancerką, więc naturalnie to ona wciela się w rolę „szefa”. Mikołaj musi potulnie wykonywać jej polecenia, co nie zawsze przychodzi mu z łatwością.

Na szczęście zarówno Mikołaj jak i Sylwia są zdania, że nad zdrową relacją trzeba długo pracować.

Sylwia i Mikołaj na Instagramie:

View this post on Instagram

Wiemy już oficjalnie ! Tańczymy razem ! @mikolaj_jedruszczak_official będzie moim partnerem w największym show rozrywkowym w Polsce @tanieczgwiazdami ! Poznaliście Nas w @loveislandwyspamilosci od strony prywatnej, dało nam to rozpoznawalność. Teraz będziecie mogli poznać Nas od innej strony, od strony naszych pasji życiowych, zainteresowań i naszego dorobku życiowego. Mikołaj to kilkukrotny Mistrz Polski w tenisie, reprezentant kadry narodowej, a także sparing partner i asystent kapitana reprezentacji Polski kobiet w tenisie. Wspólnie z Mikołajem chcielibyśmy oznajmić rownież, że cześć honorarium za udział w programie chcemy przeznaczyć na edukacje dzieci ze szkoły w Busumbala w Gambii, aby ułatwić im start w dorosłe życie. ———————————————————— #dancing #dwts #tanieczgwiazdami #tzgpolsat #mylife #passion #dancepartner #livepartner #busumbala #gambia #education #excellentmatch #loveisland #sysiaimiki

A post shared by Sylwia Madeńska (@sylwia_madenska_official) on

DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI” – Już od 6 marca, w każdy piątek o godz.20:05 w Telewizji Polsat!

Kibicujecie tej parze?

Jak myślicie, mają szansę na Kryształową Kulę?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Sylwia i Mikołaj z Love Island wyjechali do Gambii. Zdecydowali się tam na POWAŻNY krok

OMG! Uczestnik z „Love Island” wystąpi w Tańcu z Gwiazdami

Sylwia i Mikołaj z Love Island o innych uczestnikach: „Wyraźnie komunikowały, że przychodzą tam po pieniądze”