Monika Jarosińska to znana z seriali „Samo życie” i „Dziewczyny z Lwowa” polska aktorka. Jakiś czas temu aktorka po siedmiu latach życia na Malcie wróciła do Polski i rozpoczęła życie na nowo.

Monika Jarosińska nabija się z plastikowych gwiazd (VIDEO)

Monika Jarosińska o Justynie Steczkowskiej i Lunie!

Monika Jarosińska kiedyś próbowała swoich sił w preselekcjach na Eurowizję. Zajęła wtedy drugie miejsce i do dziś wspomina ten dzień. W rozmowie z Kozaczkiem przyznała, że żałuje, że nie mogła wziąć udziału w konkursie, choć było tak blisko do jej sukcesu.

Monika Jarosińska potrzebowała pilnej operacji! Na kilka miesięcy przestała chodzić

Teraz mieliśmy okazję porozmawiać z artystką na temat tegorocznej reprezentantki Polski w konkursie piosenki. Przyznała, że wspiera Lunę i ma nadzieję, że rozwinie swoją karierę po Eurowizji.

To jest bardzo młodziutka wokalistka, artystka. Oczywiście mamy taką tendencję, że zawsze narzekamy, hejtujemy. Dajmy dziewczynie szansę. Nie podcinajmy innym ludziom skrzydeł. Jeśli ktoś marzy, pozwólmy tym ludziom marzyć, a skoro im się to udaje, to kibicujmy takim artystom, młodym osobom, bo wszystko przed nimi – mówi artystka.

Monika Jarosińska jak MARYLIN MONROE. Przyłapana z reklamówką

Podczas rozmowy z Kozaczkiem Monika Jarosińska wyznała także, że nie kibicowała Justynie Steczkowskiej. Głównym powodem jest wybór niepasującego utworu do tego rodzaju konkursu.

Justyny piosenka mi się kompletnie nie podobała. Podobała mi się ta piosenka i była świetna produkcyjnie, ale to nie jest piosenka na eurowizję. Zbyt mroczna jak dla mnie. Na sabat czarownica najbardziej tak, ale nie na konkurs – podsumowała Monika Jarosińska w rozmowie z Kozaczkiem.

Monika Jarosińska, fot. Podlewski/AKPA

Luna, fot. AKPA

Luna, Fot. Gałązka/AKPA

Luna, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Justyna Steczkowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Justyna Steczkowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Justyna Steczkowska w Opolu, fot. AKPA

Justyna Steczkowska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA