Kilkanaście lat temu doszło do wypadku, w którym ucierpiała Monika Kuszyńska. Wypadek miał miejsce w maju 2006 roku, na drodze koło Milicza, kiedy zespół Varius Manx wracał z koncertu. Przez fatalne warunki pogodowe, auto grupy wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Kuszyńska od tamtej pory jest częściowo sparaliżowana i porusza się na wózku inwalidzkim.

Sparaliżowana od pasa w dół Monika Kuszyńska opowiada, jak zajmuje się dziećmi

Monika Kuszyńska wróciła za kierownicę

Wiele osób mogłoby się załamać w takiej sytuacji, ale nie piosenkarka. Monika Kuszyńska jest pełna optymizmu i stara się normalnie funkcjonować – nadal koncertuje, a po pracy skupia się na rodzinie. Monika Kuszyńska jest żoną i matką dwójki dzieci.

Ostatnio wokalistka pochwaliła się kolejnym swoim sukcesem. Wyznała, że po 10 latach wróciła za kierownicę i samodzielnie dojechała na rehabilitację.

Właśnie jadę sobie na rehabilitację, co jest dla mnie wielkim wydarzeniem, bo nie byłam na niej już dwa miesiące. Ale, ale! Jak widzicie, jestem po lewej stronie samochodu, za kierownicą. Co jest jeszcze większym dla mnie wydarzeniem, bo już nie prowadziłam chyba 10 lat. W tym roku bardzo chciałam to zmienić. Znów usiadłam za kółkiem i jestem tak bardzo szczęśliwa, że mogę ponownie poczuć się wolna i niezależna. To poczucie wolności jest super – mówiła podekscytowana.

11 lat od wypadku Monika Kuszyńska stanęła na własnych nogach

Monika Kuszyńska ma specjalnie dostosowane auto

Monika Kuszyńska wyjaśniła też, że ma specjalnie dostosowane auto. Dodała, że być może kiedyś nagra kolejne wideo, w którym dokładniej opowie, jak wygląda teraz prowadzenie samochodu i wsiadanie oraz wysiadanie

Mam auto dostosowane do prowadzenia ręcznego. Z prawej strony jest gaz i hamulec. Bardzo ciekawa sprawa. Myślę, że kiedyś wam jeszcze więcej szczegółów zdradzę, jak tutaj to całe moje zamieszanie, wsiadanie i jazda wygląda. Póki co, chciałam się podzielić tą radością z odzyskania trochę większej wolności – dodała Kuszyńska.

Powiew wolności 🚘

Gepostet von Monika Kuszyńska am Mittwoch, 13. Mai 2020

ZOBACZ TEŻ:

Monika Kuszyńska o wypadku: Myślał, że nie żyję

Monika Kuszyńska: Serce mi tak krwawi, że nie mogę spać po nocach

Monika Kuszyńska na ściance

Monika Kuszyńska/fot. AKPA

Monika Kuszyńska na ściance

Monika Kuszyńska/fot. AKPA

Monika Kuszyńska na scenie

Monika Kuszyńska/fot. AKPA

Monika Kuszyńska na scenie

Monika Kuszyńska/fot. AKPA