Gala Płyty Rocku Antyradia 2019 w warszawskim klubie Stodoła przyciągnęła tłumy gwiazd. Pojawili się m.in. zespół Nocny Kochanek, Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski, Iwona Guzowska, Lion, Krzysztof Skiba, Karolina Korwin-Piotrowska, Aleksandra Kasprzyk, Maciej Dąbrowski.

Dramatyczne wyznanie Michała Figurskiego: Moją siłą napędową jest strach

Natomiast największe zaskoczenie wzbudzili Michał Figurski i Monika Miller. Już dawno tej dwójki nie wiedziono na salonach, a wcześniej byli częstymi gośćmi.

Choroba Michała Figurskiego: Jak się czuje?

Michał Figurski cztery lata temu trafił do szpitala po wylewie krwi do mózgu. Dziennikarz był utrzymywany w stanie śpiączki farmakologicznej i częściowo sparaliżowany. W 2016 roku wrócił do pracy, mimo że całkowicie nie wrócił do zdrowia.

Figurski na imprezę Antyradia przyszedł, podpierając się jeszcze laską. Natomiast w towarzystwie swoich koleżanek z pracy Karoliny Korwin-Piotrowskiej i Małgorzaty Wierzejewskiej wyglądał bardzo dobrze. Pojawił się w znakomitym humorze i przez całą imprezę żartowała z koleżankami. Nie byłby sobą, gdyby nie zwrócił na siebie uwagi. Dziennikarz ubrał koszulkę z przekreśloną swastyką.

Monika Miller w neonowych włosach

Miller od kilku miesięcy głównie promuje się poprzez media społecznościowe. Po śmierci ojca w sierpniu ubiegłego roku Monika zrobiła przerwę od ścianek. Natomiast nie dała o sobie zapomnieć. Przez ten czas udzieliła wielu szczerych wywiadów na temat śmierci ojca i jego partnerki. Ujawniła, że jej narzeczony okazał się gejem, a później jeszcze weszła w konflikt z Marylą Rodowicz.

Monika Miller pokazała zdjęcie z gimnazjum. Już wtedy miała problem z samoakceptacją

Wczoraj po półrocznej przerwie, Monika stanęła na ściankę. Szał zrobiły jej długie neonowe warkocze. Poza tym miała na sobie czarną spódniczkę z frędzlami i bluzkę z napisem po angielsku „bądź osobowością”. Do tego dobrała złotą ramoneskę i czarne szpilki.


 

scena z: Monika Miller, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
akpa20190321_rocku_mp_3384 - Kopia
Monika Miller
Monika Miller
Michał Figurski
Michał Figurski