Wnuczka byłego premiera Leszka Millera jakiś czas temu królowała na wszystkich serwisach plotkarskich, ostatnio jednak o Monice Miller zrobiło się ciszej. Fotomodelka konsekwentnie stara się utrzymać zainteresowanie swoją osobą – na przykład wrzucając posty motywacyjne, na których pokazuje metamorfozę, jaką przeszła w ostatnich latach.

Wnuczka premiera Millera, Monika pokazuje tłusty brzuszek i… (Instagram)

Jako 18-latka Monika nie wyglądała źle, ale na pewno o wiele poważniej. Na pewno nie miała takiej sylwetki, jaką ma dziś. Jak pisze – nie miała motywacji, żeby wziąć się za siebie:

Po lewej 18 lat, po prawej 22. Dla osób z zewnątrz to tylko drobne zmiany sylwetki oraz wizerunku, a prawda jest taka że zmiany zachodzą głównie wewnątrz nas. Tu chodzi o samoakceptacje i miłość do samego siebie. W liceum lubiłam spędzać czas przed komputerem i jeść fast foody w ogromnych ilościach, bez chwili zastanowienia co tak naprawdę robię sama sobie i jakie będą tego konsekwencje bo zawsze wydawało mi się że tak jest po prostu łatwiej.

Nie wierzyłam w swoje możliwości i nie chciałam próbować, bo przecież tak było mi wygodniej. Niestety prawda jest taka, że w życiu nie chodzi o to żeby było nam łatwo i wygodnie i prędzej czy później każdy na swój sposób się o tym przekona. Na szczęście mamy wpływ na to czy chcemy stawić tej prawdzie czoła i pokazać jej kto ma tak naprawdę ma nad sobą kontrolę💪🏻🔥 – napisała Miller.

Fanki Moniki piszą, że gdy modelka miała 18 lat, wyglądała na 30, dziś za to wygląda na 18.

Widzicie to?

Po lewej 18 lat, po prawej 22. Dla osób z zewnątrz to tylko drobne zmiany sylwetki oraz wizerunku, a prawda jest taka że zmiany zachodzą głównie wewnątrz nas. Tu chodzi o samoakceptacje i miłość do samego siebie. W liceum lubiłam spędzać czas przed komputerem i jeść fast foody w ogromnych ilościach, bez chwili zastanowienia co tak naprawdę robie sama sobie i jakie będą tego konsekwencje bo zawsze wydawało mi się że tak jest po prostu łatwiej. Nie wierzyłam w swoje możliwości i nie chciałam próbować, bo przecież tak było mi wygodniej. Niestety prawda jest taka, że w życiu nie chodzi o to żeby było nam łatwo i wygodnie i prędzej czy pózniej każdy na swój sposób się o tym przekona. Na szczęście mamy wpływ na to czy chcemy stawić tej prawdzie czoła i pokazać jej kto ma tak naprawdę ma nad sobą kontrolę💪🏻🔥 #gym #gymgirl #tattoo #tattooed #tattooedgirl #alternativemodel #polishgirl #beforeafter #motivation #weightloss #glowup #healthy

Post udostępniony przez Monica Miller (@monicamiller_official)