Monika Miller na początku grudnia zaniepokojona fanów, kiedy napisała na Instagramie, że jest zmuszona na kilka dni położyć się do szpitala. Już jakiś czas temu ujawniła, że cierpi na Hashimoto, czyli przewlekłą chorobę autoimmunologiczną, w której organizm atakuje własny organ, tarczycę. Teraz zdiagnozowano u celebrytki kolejną chorobę!

Monika Miller w szpitalu walczy z guzem!

Monika Miller zdiagnozowana

Monika Miller pojawiła się w programie cozatydzien.tvn.pl i opowiedziała o chorobie. Tłumaczy, że kłopoty ze zdrowiem zaczęły się pięć miesięcy temu, tuż po tym, jak zaszczepiła się przeciwko pneumokokom.

Na drugi dzień byłam osłabiona, miałam wysoką gorączkę, ale tak się zdarza po szczepionce. Uznałam to za normalne. Po trzech dniach, kiedy mój stan się poprawił, wróciłam do pracy. I przeziębiłam się – mówi Miller.

Niestety jej stan się pogarszał, pojawiły się nocne poty, migreny z aurą i kaszel: „Bardzo bolało mnie całe ciało. Siniaki robiły się wszędzie. Na całym ciele. I chociaż to już wydawało mi się niebezpieczne, cały czas sądziłam, że po prostu ciężko przechodzę grypę” – opowiada.

Monika Miller pokazała brzuch – fani pomylili chorobę z ciążą!

Monika w końcu trafiła do szpitala, gdzie skierowali ją do izolatki, ponieważ nie wiedzieli, co to jest za choroba. Podejrzewali u niej krztusiec, a nawet nowotwór.

Ostatecznie badania wykazały, że wnuczka premiera Leszka Millera ma zapalenie przełyku, zapalenie żołądka, wrzody żołądka, nadżerki przełyku oraz prątki gruźlicy we krwi.

Nie mogłam z nikim rozmawiać. Dusiłam się, bolało mnie gardło, piekła mnie klatka piersiowa. Zdiagnozowano u mnie fibromialgię, więc przynajmniej teraz już wiem, dlaczego tak bardzo boli mnie ciało. I że nie wymyślam sobie tego. Moim lekarzem prowadzącym był reumatolog, który nie tylko zrobił mi badania, ale również zebrał obszerny wywiad. Powiedziałam mu, że bardzo boli mnie ciało. Czasem ból jest tak silny, że wyję z bólu i nie mogę wstać z łóżka. Nie mogę spać i zawsze jestem zmęczona. Nawet jak odpoczywam bardzo długo i tak chce mi się spać. Wszystko mnie boli, nie mam siły. Skrzypią mi stawy, jakbym miała 80 lat – wyznaje Miller.

Monika Miller w bikini. Pokazała ROZSTĘPY

Monika Miller walczy w szpitalu z guzem!

Monika Miller, fot. Instagram: monika.milller

Monika Miller Fot. Kurnikowski/AKPA