Monika Olejnik walczy z rakiem. Taka informacja obiegła dwa dni temu polskie media. Dziennikarka TVN24 wyznała fanom w social mediach, że wykryto u niej nowotwór piesi. Wiadomo było również, że 67-latka poddała się już operacji. Aktualnie dochodzi do siebie. Dziś poinformowała obserwatorów, że małymi krokami wraca do formy.

Przemocowe małżeństwo, dwa rozwody i związek z młodszym 15 lat partnerem – oto wszystkie miłości Moniki Olejnik

Monika Olejnik wraca do aktywności po operacji

Monika Olejnik rzadko opowiada o swoim prywatnym życiu. Teraz jednak zrobiła wyjątek i podzieliła się z internautami informacją o swojej chorobie. Zrobiła to, by namówić innych do regularnych badań i profilaktyki.

Jak dziś czuje się dziennikarka TVN24? Dobrze i powoli wraca do „normalności” po operacji. Gwiazda telewizji nie tylko prowadziła już swój program „Kropka nad i”, lecz także małymi krokami zabiera się do aktywności fizycznej. Nie jest bowiem żadną tajemnicą, że Olejnik kocha sport, a przede wszystkim bieganie. Co prawda aktualnie nie może pozwolić sobie na tego typu formę ruchu, jednak nic nie stoi na przeszkodzie spacerom.

Król Karol pierwszy raz o skutkach ubocznych chemioterapii, na które cierpii

Spokojnie, krok po kroku. Zaczynam od spaceru #trening. Do zobaczenia w „Kropce nad i” – napisała na Insta Stories.

Dziennikarka zamieściła także piękny wpis na Instagramie. Pod nowym zdjęciem podziękowała za wsparcie, które płynie do niej z każdej strony. Jednocześnie ponownie podkreśliła, że sport i aktywność fizyczna pomaga jej w walce z chorobą.

„Jak liść spadające wspomnienia, tworzą nowe marzenia…” – mój Tomek napisał kiedyś takie słowa, które teraz odczytuję od nowa. Otrzymuję od Was setki wiadomości o tym, że zapisaliście się na BADANIA #dziękuję To dla mnie najpiękniejszy prezent. W poniedziałek wróciłam do mojej #kropkanadi Prawdziwy #dreamteam jest wtedy, kiedy „ludzi dobrej woli jest więcej”. #WielkieDzięki #tvn24 Przed operacją, gdzieś pomiędzy kolejnymi badaniami i diagnozami przeszliśmy Zatokę Poetów (zdjęcie 1). Dzisiaj wspominając, czuję jak ważne są dla mnie systematyczne treningi od ponad 20-u lat. Aktywność sportowa wiele uczy i dzięki temu, bywamy potem silniejsi od bólu – napisała Monika Olejnik.

Kate Middleton nie raz zarzucano operacje plastyczne. A jak jest naprawdę? Lekarka odpowiada!

IG: monikaolejnik_official