Tom Hanks i jego żona Rita Wilson przebywają obecnie w Australii, gdzie aktor kręcił filmową biografię Elvisa Presleya w reżyserii Baza Luhrmanna. To tam para zaczęła źle się czuć. Z czasem lekarze wykonali badania i okazało się, że Hanks i Wilson są zarażeni koronawirusem.

Celine Dion przełożyła koncerty. Była badana na KORONAWIRUSA

Tom Hanks zarażony koronawirusem!

Aktor potwierdził informację w mediach społecznościowych. Dodał, że wraz z żoną są odizolowani, przebywają pod obserwacją i poddają się kolejnym badaniom. Hanks uważa, że ujawnienie choroby jest słuszną decyzją. Na razie nie wiadomo, czy zakażony jest tylko Hanks z żoną, czy też reszta ekipy filmowej.

Witajcie. Jesteśmy z Ritą w Australii. Czuliśmy się zmęczeni, byliśmy przeziębieni. Rita miewała dreszcze i lekką gorączkę. Chcieliśmy powiedzieć światu, że mamy koronawirusa. Ujawnienie choroby to jedyna słuszna decyzja. Co teraz? Postępujemy zgodnie z procedurami. Poddajemy się dalszym badaniom, jesteśmy w izolacji i pod obserwacją. Na tak długo jak wymaga tego publiczne bezpieczeństwo. Przyjmujemy zasadę, że żyjemy z dnia na dzień. Będziemy dawać znać. Dbajcie o siebie – czytamy.

Tom Hanks – dzieci

Tom Hanks i Rita Wilson pobrali się w 1988 roku, którą trzy lata wcześniej poznał na planie filmu „Ochotnicy”. Para doczekała się dwóch synów – Cheta i Trumana.

Rita jest drugą żoną aktora. Tom Hanks w latach 1978–1987 był żonaty z aktorką Samanthą Dillingham (nazwisko sceniczne Samantha Lewes). Z tego małżeństwa ma także dwoje dzieci – syna Colina i córkę Elizabeth. Samantha Lewes zmarła w 2002 na raka kości.

ZOBACZ TEŻ:

Polska blogerka wykonała makijaż inspirowany koronawirusem. Rozpętała burzliwą dyskusję

Antek Królikowski NIETYPOWO pożegnał ojca. Wspomniał o koronawirusie

Książę William okrutnie zażartował z koronawirusa. Internauci są OBURZENI

Tom Hanks, Rita Wilson/fot. Forum

Tom Hanks, Rita Wilson/fot. Forum