Nie tylko w Polsce możemy cieszyć się piękną, letnią pogodą w Anglii również można cieszyć się upałami, gdzie 6. dzień z rzędu temperatura utrzymuje się powyżej 30 stopni Celsjusza. Nic dziwnego, że Harry Styles (29 l.) skorzystał z gorącej fali upałów. W miniony weekend Harry’ego Stylesa przyłapano, jak spędzał miło czas (bez koszulki) w Hampstead w północnym Londynie.

Harry Styles i Olivia Wilde przyłapani na tej samej siłowni

Napakowany Harry Styles chwalił się muskularnym ciałem w kąpielówkach z H&M za 79 złotych. Artysta spędza czas w Londynie, chociaż większość lata spędził ze swoją, rzekomo nową dziewczyną, Taylor Russell (29 l.).

Harry Styles bez koszulki bawi się w Londynie

Styles został po raz pierwszy zauważony z kanadyjską aktorką i gwiazdą „Zagubionych w kosmosie” w czerwcu w Londynie. W lipcu zaś była widziana podczas koncertów Harry’ego Stylesa w Austrii i Włoszech.

Kim jest Taylor Russell – nowa dziewczyna Harry’ego Stylesa?

Russell jest pierwszą kobietą, z którą Styles był łączony od czasu Emily Ratajkowski, z którą przyłapano go na całowaniu się w Tokio w marcu tego roku. Wcześniej Harry Styles spotykał się z Olivią Wilde. Para rozstała się po 2 latach związku. Mimo, że romans nie przetrwał, w lipcu 2023 wprawne oczy zauważyły, że Harry Styles ma nowy tatuaż „Olivia”.

Fot.DAVID SWANSON / Reuters / Forum

Fot.LESE/BB / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot. BRENDAN MCDERMID / Reuters / Forum