Harry Styles podczas swojego wczorajszego koncertu uczcił pamięć  królowej Elżbiety II. Zamiast minuty ciszy ofiarował jej… ogromny aplauz.

Aplauz zamiast minuty ciszy na koncercie Harry’ego Stylesa

Kilka godzin po tym, jak pojawiły się wieści, że Jej Wysokość zmarła w swojej posiadłości w Szkocji, 28-letni piosenkarz uhonorował ją podczas występu na scenie w Madison Square Garden w Nowym Jorku.

Królowa Elżbieta II nie żyje. Pałac Buckingham potwierdził informację o jej śmierci

Proszę, dołączcie do mnie w aplauzie za 70 lat służby – powiedział brytyjski artysta zabranemu tłumowi podczas koncertu 8 września. Zgromadzeni natychmiast zareagowali wiwatując i klaszcząc. – Dziękuję, Madison Square Garden.

Miły gest Harry’ego pojawił się po tym jak rodzina królewska poinformowała o śmierci Królowej.

Królowa Elżbieta zmarła w wieku 96. lat. 16 rzeczy, których nie wiedzieliście o monarchini

„Królowa zmarła w pokoju w Balmoral dziś po południu” – czytamy w tweecie. „Król i Królowa Małżonka pozostaną dziś wieczorem w Balmoral, a jutro wrócą do Londynu”.

Monarcha zmarła kilka godzin po tym, jak Pałac Buckingham ogłosił, że lekarze „martwili się” jej pogarszającym się stanem zdrowia i zalecili, aby „pozostała pod nadzorem lekarza”. Ogłoszenie skłoniło kilku członków jej rodziny, w tym księcia Harry’ego, księcia Williama i króla Karola III, do pospiesznego udania się do Balmoral, aby być u jej boku.

Harry Styles i Olivia Wilde fot. Backgrid USA / Forum

Królowa Elżbieta cała na czarno

królowa Elżbieta !!/fot. FORUM