Harry Styles (29 l.) i jego związek z Taylor Russell (29 l.) rozwija się w zastraszającym tempie. Według doniesień były członek One Direction uwielbia spędzać czas ze swoją ukochaną i każdą wolną chwilę para jest razem. Teraz zostali sfotografowani, gdy… morsowali razem w Londynie.

Nowa dziewczyna Harry’ego Stylesa zadała szyku na czerwonym dywanie

Harry Styles pokazał swoje wyrzeźbione ciało podczas kąpieli w lodowatej wodzie w Hampstead Heath. Muzyk i aktor miał na sobie rękawiczki i wełnianą czapkę. Zaś Russel miała na sobie obcisłe, krótkie body. Oboje mieli na sobie neoprenowe buty.

Na zdjęciu udostępnionym w mediach społecznościowych przez jednego z fanów widać, jak para z grupą znajomych morsują w okolicznym jeziorze.

Harry Styles morsuje w Londynie

Para zaczęła romansować latem, a po raz pierwszy połączono ich ze sobą, gdy w lipcu uczestniczyła w koncercie Harry’ego Stylesa „Love On Tour” w Wiedniu.

OMG, Harry Styles jest łysy!

A podczas sierpniowej premiery jej sztuki „The Effect” w londyńskim National Theatre pokazali, że nie są tylko przyjaciółmi. Młoda aktorka od tego momentu wzbudza wiele zainteresowania medialnego, co na pewno pomoże jej w karierze.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: