Wiadomość o rozstaniu Harry’ego Stylesa i Olivii Wilde zelektryzowała media w miniony weekend. Jedna z popularniejszych par showbiznesu była ze sobą ponad rok i wyglądała na niezwykle w sobie zakochaną. Co zatem stoi za ich rozstaniem?

Powody rozstania Olivii Wilde i Harry’ego Stylesa

Ostatnie miesiące w życiu Olivii Wilde nie należą do najłatwiejszych. Najpierw była niania jej dzieci zdradzała niezbyt wygodne sekrety na temat jej poprzedniego małżeństwa, później film, który wyreżyserowała, a w którym zagrał także Harry Styles okazał się niezbyt dobrze przyjęty przez publiczność. Wisienką na torcie okazuje się rozstanie z Harry’m. Choć para nie podała oficjalnego powodu rozstania, źródła bliskie pary ujawniły powody dla których zerwali. Oto cztery z nich:

Olivia Wilde spała NAGO z Sudeikisem już w czasie romansu i oddała swojego PSA, by mieć więcej czasu dla Harry’ego Stylesa

„Nie ma między nimi nienawiści. Harry nie rzucił Olivii i vice versa” – podało źródło.

„To najdłuższy związek, jaki Harry kiedykolwiek miał, więc wyraźnie łączy ich specjalna więź” – dodaje informator. „Mają przerwę. To niemożliwe mieć związek, kiedy w przyszłym roku będzie podróżował po całym świecie, a Olivia ma swoją pracę i swoje dzieci. To właściwa rzecz dla nich obojga”. – wyznało źródło.

Okazuje się, że Olivia Wilde rozbiła związek Harry’ego Styles’a z Florence Pugh

Według magazynu PEOPLE i ich informatora „Olivia skupia się na swoich dzieciach i pracy w Los Angeles.”

„On wciąż koncertuje, a teraz wyjeżdża za granicę. Ona koncentruje się na swoich dzieciach i pracy w Los Angeles” – podało źródło. „To bardzo ugodowa decyzja”. „Wciąż są bardzo bliskimi przyjaciółmi” – dodał informator o ich randkowaniu.

Nie uwierzycie, co Harry Styles myślał o Olivii Wilde na początku ich związku

Inne źródło ujawnia się, kiedy się rozstali…

„Kilka tygodni temu podjęli decyzję o rozstaniu, ale naprawdę uwielbiają spędzać ze sobą czas. Szykuje się do międzynarodowej części swojej trasy koncertowej w przyszłym tygodniu, więc to był odpowiedni czas, aby pójść własnymi drogami” – wyjaśnił źródło.

Źródło dodało, że nadal będą przyjaciółmi i nie mają do siebie żalu.

No i stało się! Olivia Wilde i Harry Styles rozstali się

Kolejny „przyjaciel” pary dodał w PEOPLE, że „W tej chwili mają różne priorytety, które oddzielają ich od siebie”.

„Presja publiczna na nich była trudna” – dodał przyjaciel. „Przez cały związek mieli wzloty i upadki”., nawiązując do niedawnej dramy z nianią i byłym mężem.

 

 

Montecito, CA -Forum

Harry Styles patrzy na Olivię Wilde

Harry Styles i Olivia Wilde/fot. Backgrid USA/Forum

Harry Styles i Olivia Wilde fot. Backgrid USA / Forum