Narzeczona Artura Szpilki, Kamila Wybrańczyk od ponad roku trenuje boks. Internauci od kilku miesięcy sugerowali, żeby wzięła udział w Fame MMA.

Kamila Wybrańczyk chce zawalczyć na Fame MMA

Kim jest Marta Rentel? Nowa uczestniczka FAME MMMA

Kamila Wybrańczyk w końcu się zdecydowała na udział. Podczas sobotniej gali Fame MMA 7 w Łodzi pomiędzy walkami weszła do klatki i ogłosiła, że podejmuje wyzwanie.

Lubię pieniądze. Możemy walczyć – odpowiedziała Marta Linkeiwicz, która w tym dniu zwyciężyła z Martą Rentel.

Marta Wybrańczyk po gali udzieliła wywiadu, w którym powiedziała, że już rok temu były rozmowy z organizatorami Fame MMA, ale nie doszły do skutku. Dziennikarz portalu „KOLOSEUM” zapytał dlaczego. Narzeczona Szpilki uważa, że nikt nie chce z nią walczyć, nawet Linkiewicz.

Nie będę jej zachęcać, jak ktoś jest tchórzem, to tchórzostwa nie wypędzisz z kogoś, a jak będzie chciała zawalczyć, to zapraszam, jestem chętna – powiedziała w wywiadzie Kamila Wybrańczyk.

Dziewczyna Artura Szpilki po nokaucie AWANTUROWAŁA się z ochroniarzem (WIDEO)

View this post on Instagram

😇

A post shared by Marta Linkiewicz (@linkimaster) on

Marta Linkiewicz zobaczyła wywiad i mocno się wkurzyła. Opowiedziała  w relacji na Instagramie, że jest ostatnią osobą, którą można nazywać tchórzem, a rok temu Kamila nie zawalczyła na Fame MMA, bo po prostu zażyczyła sobie za dużo pieniędzy, „a nie jest tego warta”.

Kamila może wchodzić w szpilach po mojej walce do oktagonu, ale nie będzie się pakować z butami z moje życie i moje plany. Na ten moment bardziej niż na walce z debiutantką myślę o walce o pas. Przez następne kilka miesięcy raczej nie zobaczycie mnie w Fame MMA. Mówiłam o tym, podkreślałam i zamierzam wprowadzić ten plan w życie, ponieważ muszę odpocząć i zamierzam skupić się w ciszy i spokoju na treningach – powiedziała Marta Linkiewicz.

Artur Szpilka zaprasza na korepetycje z tresowania partnerki